Orhan Atik | Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orhan Atik | Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu

düşünün yani yönetim bile vazgeçmiş takımdan biri gelsin de kim gelirse gelsin takımın başına kafasında.

Alt yapidan iki adam koymaya cesareti yok isinden olur diye, ulkede bunun gibi bir suru is bilmez var her sektorde,makam mevki ugruna totolarini bile feda ederler sokarlar boyle sisteme bu heriflere koskoca camia emanet ediliyor yazik valla.

Eline kısa süre için bile olsa Galatasaray da TD olma şansı geliyor ve onu da bu şekilde kullanıyorsan intihar et daha iyi. Anlayamıyorum ya, şu şansı yakalayabilmek için nelerden vazgeçecek milyonlarca insan var belki ama gele gele şans bunun gibi hıyarlara denk geliyor, hayat böyle de saçma işte.

Harbiden ciddi ciddi bu adamin Teknik Direktörlük yaptigini mi düsünüyorsunuz ? Galatasaray alt yapidan cikardigi bir hocaya, takimi mi emanet edecegini düsünüyorsun... Makara yapiyorum burada arada sirada, ama harbiden filimsiniz.
Yillarin tecrübesi Cevat Güler´e bile kadro kurdurtmadi zamaninda yönetim. Denizli´de gittikten sonra, onu oraya diktiler TD diye.

a3c86176ba911df0aa1d2b867d8d34d8.jpg

Çay demle..

Bu sezon genç takımin Benficaya 11-1 yenilmesinden Bunun futbol seviyesini anlamaliydik. Yaninda Umut Selçuk ile beraber gönederlim klüpden.

Önümüzdeki maca Riekerink Sneijder Hagi cevat güler sergen Kim olursa cikalim.

Başkanından, hocasına kadar alayı vasıfsız, tecrübesiz, vizyonsuz adamlar yapıştı kulübe. Galatasaray'da böyle başıboşluk, vurdumduymazlık görmedim. Tutturmuşlar bir mali yapı, FFP diye koskoca Galatasaray'ı bu herifler mi yönetecek, yazıklar olsun. Kongrede camianın büyükleri ses çıkarmazsa yazıklar olsun.

Bu sezon genç takımin Benficaya 11-1 yenilmesinden Bunun futbol seviyesini anlamaliydik. Yaninda Umut Selçuk ile beraber gönederlim klüpden.

Önümüzdeki maca Riekerink Sneijder Hagi cevat güler sergen Kim olursa cikalim.

kimin umrunda ?

amatör zihniyetli yönetimlerden bahsediyoruz.

onlara göre altyapıda basarı = ligi şampiyon bitirmek veya en kötü 2.olmak.

altyapıdan her sene A takıma 2-3 topcu cıkartmak gibi bir hedef olmadıgından orhan gibileri daha cok ekmek yer.

bu ne biçim bir hoca Volkan pala umuttan kötü olmaz bizi ikna etmesin yok işte zamanı var diye sinana da aynsını yaptınız baya bi süre alamadı ben hiçbişey demiyorum size.

Üst Alt