Orta Saha Tipleri ve Galatasaray'ın İhtiyacı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
4-4-2
diagne pivot falcao daha mobil geriye fln gelen tipte tabi sakatlanmazsa
orta 2linin 1i ömer diğeri yine o tip bi herif Badu gibi
4141 oynarsak yeterince gol atar mıyız şüpheli ayrıca o iş için 3 tane yeni o.s almak gerekir

Yeterince gol atamıyoruz işte sıkıntı oluyor illaki
Misal Atiba 6 gol atmış müthiş katkı
Falcao da Diagne ile değilde arkasında hızlı bir forvet bulsak Mbappe tarzı aslında onu kral yapar
Müthiş alan açıyor
Ama Falcao Diagne rekabeti de Galatasaray'a yarar bu sene

Yemişim registasını playmakerını bana sahada koşan ısıran basan adam lazım.
Üç tane melo olsun yan yana koyar oynarım ileriyede üç hucumcu koyarım.
Bizim takımlar registanın playmakerın oyun anlayışını kavrayıp o koşuyu atana kadar
pozsiyon çöp olur türkiyede başarı yolu tek köpek gibi koşup ısıracaksın iki üç kaliteli ayağın varsa
başarı geliyor bu tabirler premier ligte iş yapar

Yemişim registasını playmakerını bana sahada koşan ısıran basan adam lazım.
Üç tane melo olsun yan yana koyar oynarım ileriyede üç hucumcu koyarım.
Bizim takımlar registanın playmakerın oyun anlayışını kavrayıp o koşuyu atana kadar
pozsiyon çöp olur türkiyede başarı yolu tek köpek gibi koşup ısıracaksın iki üç kaliteli ayağın varsa
başarı geliyor bu tabirler premier ligte iş yapar

Aradığımız adam Rodrigo Dourado
yanınına da Nampalys mendy
Nampalys Mendy - Oyuncu profili

Taş gibi defans olur

Geçen yılki fiyaskodan sonra hala Lemina-Seri’yi istediğimize göre hoca sorunun farklı bir yerde olduğunu düşünüyor, ortasahadan gayet memnun.

Regista bu lige uymuyor gibi.

Bir tane sert, bir tane de dribbling yapabilen pasör oyuncu şart gibi duruyor. Belhanda kalacaksa da ya 4-4-2 için golcü özellikli bir ofansif orta saha ya da duran top ustası, golcü bir playmaker lazım.

Çalışkan dinamik ve oyun zekası yüksek bir 8 no artı 1.80 altında kalmayacak özellikle de latin amerikalı top tekniği fena olmayan gerektiğinde oyun kurucu gibi de oynayabilecek hatta hava toplarında da borusunu öttürebilecek devamlılığı da olan bir 6 no yani kısaca güncel bir mehmet aurelio şart

1 .Defansif ozellikleri cok iyi olan Box to Box
2. Pass, yonlendirme , one dogru oynama ozellikleri cok iyi olan Box to Box
3. Hucumu iyi, dribling, adam gecme gibi ozellikleri iyi olan Box to Box

Box to Box 2 - Box to box 1 - Box to Box 3

Bu seneki fiyaskodan sonra futboldan değil hayattan soğudum. Kağıt üstünde manyak bir orta saha kurduk dedik, sahada üstümüzden geçtiler, darmadağın olduk resmen. Hele ki Seri'yle Nzonzi'nin üzerine Lemina manyak bir transfer olmuştu, hala inanamıyorum böyle patladığımıza. Sakatlıklar bir yana ezildik resmen, tükendik.

Artık yorum da yapamıyorum, demek ki ben futbol namına hiçbir b.k bilmiyormuşum.

Bu seneki fiyaskodan sonra futboldan değil hayattan soğudum. Kağıt üstünde manyak bir orta saha kurduk dedik, sahada üstümüzden geçtiler, darmadağın olduk resmen. Hele ki Seri'yle Nzonzi'nin üzerine Lemina manyak bir transfer olmuştu, hala inanamıyorum böyle patladığımıza. Sakatlıklar bir yana ezildik resmen, tükendik.

Artık yorum da yapamıyorum, demek ki ben futbol namına hiçbir b.k bilmiyormuşum.
abi senin yapabileceğin bi şey yok, teknik ekip bilmiyor olabilir

Üst Alt