OSM | 10. GSCimbom Arjantin 2. Ligi | Şampiyon Tigre - Mehmet Eroğlu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adam futbolu 4 sene önce bırakmış. :D Bi de işin ilginç takımı senin takımda en son 2006 yılında oynamış. :D Osm'nin bugları bitmez.Burak'ı 25 yaşında diye gösteriyodu geçen sene :D
Sattim herifi en yuksek fiyata. (1.1M) :D
Anladigim kadariyla sistem belirli araliklarla otomatik alimlar yapiyor fiyatina bakmaksizin.
Bu arada 2 oyuncuna teklif yaptim. Baya da bonkör davrandigimi dusunuyorum. :D

La oğlum benimkilerin hepsi 30 yaşın üstü para da etmiyolar, 40 yaşında adam var lan takımda!!

Ronaldo’yu alamayacak mıyız
Bende de 45 yasinda adam vardi. 1.1M'a sattim. :D En yuksek fiyattan koy o işe yaramaz çer çöpleri. Sistem belirli araliklarla otomatik alimlar yapiyor. Fiyatin onemi yok.

Yalniz birbirinizin oyuncularini alip - satarken fiyatta insafli davranin please.

Bende de 45 yasinda adam vardi. 1.1M'a sattim. :D En yuksek fiyattan koy o işe yaramaz çer çöpleri. Sistem belirli araliklarla otomatik alimlar yapiyor. Fiyatin onemi yok.

Yalniz birbirinizin oyuncularini alip - satarken fiyatta insafli davranin please.
transfer listesine baktığımda adam 55lik attacker oyuncuyu 3.5me koymuş, niye alayım :D
scouting ile mi yapıyoruz transferleri ?

Şimdi 70lik adamlar dünya yıldızı muamelesi mi görecek yıllardır oynarım oyuncuların yeteneklerini hep 100 yapmaya çalışmışımdır buna alışmak zor olacak

Üst Alt