OSM | 11. GSCimbom Premier Lig | Şampiyon Sheffield United - Mehmet Eroğlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Aslan Karadağ modum ikna etti geliyorum ben de :D
Benden sana küçük birkaç tüyü:
1) Oyuncun istediğin kadar iyi olsun. Eğer takımınla kimyası tutmaz ise sıfır verim alabilirsin. Misal 91'lik Lewandowski'yi aldım ama zerre katkı yapamadı. O sıralarda 78'lik adamım nerdeyse her maç gol atıyordu. Ben onu satıp Lew'i aldım. Büyük hata ettim.
Mesela Saint E. ile aynı zamanda Fransa Ligi oynuyorum. Çöp bir takımın 73'lük herifi 11 asist ile zirveye oynuyor saçma 1 şekilde. 90'lik orta saham 6 asist yapabilmiş. Overall önemli tabii ama, kimyası tutmaz ise bir halta yaramıyor. Daha komiği ise, Saint E.'de de Lewandowski var bende. Herif 35 gol attı şimdiye kadar. Performans alma işinde şans faktörü de var. 97'lik Mane'de de aynı sorunu yaşadım ve sattım. Örnekler uzar gider.

2) Sezon başlar başlamaz işe yaramaz adamları max fiyattan satışa koy. Sezon daha başlamadığı için sistem o herifleri kısa sürede satın alacak. Oyunun sistemi gün içerisinde rastgele alımlar yapıyor. Lig ilerledikçe oyuncu satmak zorlaşıyor. O yüzden planlamanı yap, satacağın herifleri lig başlamadan elden çıkar. Oyuncun ne kadar pahalı ise, satılma ihtimali o kadar düşer. 10M'a kadar olan adamlar 1 günde satılırlar mesela. 10-14M arası adamlar 1-2 gün sürer lig ilerledikten sonra. Şanslıysan onlar da 1 günde satılabilir tabii.

3) 24 yaş altı adamlar almaya bak. Belirli 1 yaştan sonra oyuncuların antrenmanda gelişim kaydetmesi çok zorlaşıyor. Genç oyuncular ise çok kolay gelişiyor.

4) 4-3-3 tehlikeli bir sistem. 4-3-3 çıkacağın rakiplerin gücünü iyi analiz et. Daha açık yazardım da rakipsin sonuçta. :D

Son düzenleme:
Üst Alt