OSM | 11. GSCimbom Premier Lig | Şampiyon Sheffield United - Mehmet Eroğlu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bournemouth----> @Recep Yıldırım ---->osmrecep38
989.png
saka mı bu degıselım

Yarın 17.40-18.00 civarı davet yollayacağım herkese takımları ilk mesaja ekledim kura sonuçlarına göre gelin
Karışıklık yaşanmaması için hedefi yüksek olanlardan başlayarak davet atıcam başka takım almayın please
@İbrahim Gençtürk sende arkadaşına iletirsin rengim
Kura Sonuçları
Arsenal---->Kadir Ari---->Araragi1
Newcastle---->Aslan Karadağ---->Volo121212
Tottenham---->Ünsal Vardar----> proletaryadıktatorlugu
Sheffield---->Mehmet Eroğlu---->Meaerr
Liverpool---->Yusuf Citfci---->Abyssal17
Manchester United---->Cihan Ağzıkara---->Cigisaw
Wolves---->Murat Durmaz ----> ryanbrothers
Aston Villa---->İlyas Karaca---->1lyaskrc
Everton---->Şerafettin KOÇ---> Supremo
Manchester City---->Musap Aydinli--->Musap aydinli
West Ham United---->Yasin Yıldırım--->@YmyKing
Bournemouth---->Recep Yıldırım ---->osmrecep38
Watford---->Onur Adıbelli---->Kenji777
Brighton---->İbrahim gençtürk'ün arkadaşı--->Keruboi
Leicester---->İbrahim Gençtürk---->Changeling_
Norwich---->İlkhan Seymen ---->Breavers35
Crystal Palace---->Adem Akdoğan---->wengeredenger
Chelsea---->Murat Saylak ---->murhan38
Southampton---->Hasan Ay---->hasanbabayavaşş
Burnley---->Osman Seden---->Canavar Sarper

Şimdi benim ne yapmam lazımm
Rengim dün esasında yeni başlayanlara faydalı olabilecek birkaç tüyo vermiştim. Ona tekrar bakmak isteyebilirsin.
Ama ilk yapman gereken şey elden çıkarmak istediğin adamları max fiyattan sisteme iteleyip para kasmak. Kadroyu kurmak için acele etme.
Diğer 1 püf nükta, transfer listesindeki oyuncular kaşifin getirdiğinden daha pahalıdır. Ama kaşif eğer çok spesifik bir arama yapmamışsan (atıyorum Lewandowski'yi bulması için göndermemişsen) max 85-88 arası adamlar bulur getirir. Eğer +90 adam almak istiyorsan mecburen kesenin ağzını açarak transfer listesini kullanacaksın.
Ha son olarak, para kasmak için sürekli olarak al sat yapman lazım. Atıyorum transfer listesinde 15 milyonluk 1 adam var. Sen o herifi aldın 30 milyona transfer listesine ekledin. Satıldığında hop 15M kar etmiş oluyorsun.
Resmen Göteborg'la eşleşmişiz bu kura nedir be kardeşim...
Yusuf Çiftçi hariç en iyi takımlar tecrübesiz arkadaşlara gitmiş gibi. Ben şampiyonun süpriz biri olacağını düşünüyorum. Çünkü her ne kadar ilk aşamada Liverpool vs ile Everton vs arasında ciddi bir kalite farkı olsa da, en leş oyuncular bile bu ligde para edeceği için, o fark da kısa sürede eriyecek. En kötü takımlarla bile efsane kadrolar kurmak mümkün.
Oyunun taktik mekaniğini çözemeyen biri, istediği kadar iyi kadroya sahip olsun hayatta şampiyon olamaz. Herif 4-5-1 ile sana öyle bir otobüs çeker ki neye uğradığını şaşırırsın.

Rengim dün esasında yeni başlayanlara faydalı olabilecek birkaç tüyo vermiştim. Ona tekrar bakmak isteyebilirsin.
Ama ilk yapman gereken şey elden çıkarmak istediğin adamları max fiyattan sisteme iteleyip para kasmak. Kadroyu kurmak için acele etme.
Diğer 1 püf nükta, transfer listesindeki oyuncular kaşifin getirdiğinden daha pahalıdır. Ama kaşif eğer çok spesifik bir arama yapmamışsan (atıyorum Lewandowski'yi bulması için göndermemişsen) max 85-88 arası adamlar bulur getirir. Eğer +90 adam almak istiyorsan mecburen kesenin ağzını açarak transfer listesini kullanacaksın.
Ha son olarak, para kasmak için sürekli olarak al sat yapman lazım. Atıyorum transfer listesinde 15 milyonluk 1 adam var. Sen o herifi aldın 30 milyona transfer listesine ekledin. Satıldığında hop 15M kar etmiş oluyorsun.
Dünkü mesajın aklımda ben başlangıcı sormuştum lig daveti mi gelecek bana?

Üst Alt