OSM | 4. GSCimbom İngiltere Ligi | Şampiyon Man. City - Aslan Karadağ - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 4. GSCimbom İngiltere Ligi | Şampiyon Man. City - Aslan Karadağ

Kurayı çektim beyler. Ligi akşam 21:00'da kurup istekleri atacağım. Kura'nın videosunu da çektim onu da yükledim ancak görüntü yamulmuş. Tekrar yüklemeye çalışacağım akşam.

Kura videosu;

1-) Huddersfield Town - Mustafa Sevim
2-) Man. City - Aslan Karadağ
3-) Newcastle Utd. - Osman Seden
4-) Liverpool - Kenan Ünal
5-) Bournemouth - Suphi Çelik
6-) Leicester City - Musap Aydinli
7-) Watford - Levent Akgün
:emrah: Man. United - İlyas Karaca
9-) Stoke City - Alper Altun
10-) West Bromwich - Emir Konya
11-) West Ham United - Fatih Can
12-) Arsenal - Tanju Karayel
13-) Tottenham Hotspur - Melih Açıkgöz
14-) Crystal Palace - Ertuğ Ursavaş
15-) Everton - Doruk Ata TANRIVERDİ
16-) Brighton & Hove Albion - Güven Soytürk
17-) Chelsea - Tayyar Demir
1:emrah: Burnley - Anıl Bunarcı
19-) Swansea City - Ahmet Künkçü
20-) Southampton - Murat Urhan
Melih Açıkgöz Osman SEDEN Musap Aydinli Ertuğ Ursavaş Murat Urhan Levent Akgün Kenan Ünal İlyas Karaca Fatih Can Emir Konya Tanju Karayel Anıl Bunarcı Aslan Karadağ Tayyar Demir Suphi Çelik Alper Altun Güven Soytürk Doruk Ata TANRIVERDİ Mustafa Sevim Ahmet Künkçü

ağğğhhh ahhhh heyecanlandım yine sancı girdi bedenimeee, hadi melihh çıkart şu takımı dayanamyacğaım ..

ahğhhh ufff uufff :(

OHhhhhhh ne büyük dertmiş.. Sonunda doğdu.. Ebemiz Melih Açıkgöz e teşekkürler..

1113123.jpg

Beyler ben yurtdışına çıkacağım için takip edebileceğimi sanmıyorum. Yerime başkasını bulun.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kristal Kalas'ımızın kadrosu güzel. Kale ve orta saha bölgelerinde belirgin eksikler göze çarpıyor fakat gerekli takviyelerle şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturacağımıza inancım tam. Takıma bol bol İngiliz oyuncu transfer ederek Milli Takımımıza da gerekli katkıda bulunacağımızı düşünüyorum. 11 İngiliz 11 Gavur politikası.

Üst Alt