OSM | 6. GSCimbom Spor Toto Süper Ligi | Şampiyon Akhisar - Fatih Can - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 6. GSCimbom Spor Toto Süper Ligi | Şampiyon Akhisar - Fatih Can

500 daha düşüyorum 26 olsun bu arada Walker'ı istiyorsun dimi yanlışlık olmasın :D
senın ıcın 5 m cıktım reıs sen 1.5 dusmuyorsun yav. 25 m uzat elını

16897762.jpg

evet waler reis

Zamanında gerekli uyarıları yapmış idik bizi dinlemediler. :mad:

Bilindiği üzere Malatyaspor öncesinde Kenal bey ile anlaşmıştı.. Bir sebepten ötürü anlaşmazlık olmuştu neyse transfer döneminin son günü gece saat 3.30 sularında, don atlet halde, ulan bu sene de harçlığımızı çıkaracak takım bulamadık diye hayıflanırken..

Bunların başkanları geldi kapıya.. Bizim sitede öyle gece saati eve adam alırsan taşlarlar..

Utana sıkıla buyur ettim herifi zaten üstüm müsait değil neyse Adam çok ısrarcı nolur kabul et diye yalvarıyor..

Ay dedim ilk görüşme de kim kabul eder? Bu ne biçim profesyonellik... Dedi köpeğin olalım emin ol tatmin olacaksın..

Şimdi puan durumuna bakıyorum da hiç tatmin olamamışım.. :(

Bilindiği üzere Malatyaspor öncesinde Kenal bey ile anlaşmıştı.. Bir sebepten ötürü anlaşmazlık olmuştu neyse transfer döneminin son günü gece saat 3.30 sularında, don atlet halde, ulan bu sene de harçlığımızı çıkaracak takım bulamadık diye hayıflanırken..

Bunların başkanları geldi kapıya.. Bizim sitede öyle gece saati eve adam alırsan taşlarlar..

Utana sıkıla buyur ettim herifi zaten üstüm müsait değil neyse Adam çok ısrarcı nolur kabul et diye yalvarıyor..

Ay dedim ilk görüşme de kim kabul eder? Bu ne biçim profesyonellik... Dedi köpeğin olalım emin ol tatmin olacaksın..

Şimdi puan durumuna bakıyorum da hiç tatmin olamamışım.. :(

cool story bro.

İlk puanını bu akşam murhan dan alacak gibi duruyorsun. :asd22:

Üst Alt