OSM | 8. GSCimbom İngiltere Premier Ligi | Şampiyon Liverpool - Kaan Usta - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 8. GSCimbom İngiltere Premier Ligi | Şampiyon Liverpool - Kaan Usta

4-4-2 paslaşarak herkes sabit yerinde tempoyu falan 80 tutmuştum. Kendi takımımızdan güçsüz takımla oynuyorsak, her taktiği karşı takımın taktiğiyle aynı yapınca acaba faydası olur mu?
Bilmem ama ben artik rakibe gore taktik yapiyorum. Mesela guclu olan ben isem 433 ve hulloogggg guclu olan taraf karsi taraf ise 523 contra oynuyorum

GALATASARAY IN SIKE ILE ISI OLMAZ!

Ihtiyaci da yoktur

Di Maria ile tokatlayacagim deeeerrrrmisim ama demiyorum. Gecen sezon hala dun gibi aklimda :D

Takılıyorum renktaş canın sağolsun. Geçen sezon yoktum. Hep birlikte eminim daha heyecanlı oluyordur. Monaco gavatına sadece sarabildik. Hep birlikte olup bir kişinin üzerine gitmek, sürekli antreman kampı yapıp bezdirmek güzel olurdu.

Takılıyorum renktaş canın sağolsun. Geçen sezon yoktum. Hep birlikte eminim daha heyecanlı oluyordur. Monaco gavatına sadece sarabildik. Hep birlikte olup bir kişinin üzerine gitmek, sürekli antreman kampı yapıp bezdirmek güzel olurdu.

Monakoyalim dersen ben varim rdas. Digerleride katilirsa kafadan 12 puan kaybi yasar gvat :D

Üst Alt