osman aşkın bak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

osman aşkın bak

Kendisi fener, rize ve kasımpaşa destekçisidir. Vedat transferinin bize değil fenere olmasında başrol oynamıştır.

FxuK1fcWIAEzQo1

Daha kotusu olamazdi. TFF baskani da Ridvan olsun. Lale Orta goreve devam etsin. Yabanci siniri 5'e indirilsin. Fb ve Rizespor sezona 50 puan onde baslasin. Yetmezse kararname ile olmadi TBMM'den kanun ile Fb sampiyon ilan edilsin.

taraflı birine benziyor ama yine de hukuksal anlamda sıkıntılar yaşamamak adına yorum yapmaktan kaçınacağım.

sonuçta onu bu mevkiye uygun görenlere gerekli analizleri yapıp, riskleri de göz almıştır.

Ne kadar siyaseten nefret etsem de elinde Alpay Özalan varken ne halt yiyip sporla uzaktan yakından alakası olmayan kişileri sporla ilişkilendiriyorsunuz abi anlamıyorum ya.

Elbette hiçbir şeye şaşırmıyorum artık bu ülkede de yani cidden elinde futboldan gelmiş, İngilizcesi olan, PL'de yıllarca top oynamış bir eski A Milli topçu varken sen boş beleş insanlara Spor Bakanlığı'nı veriyorsun. Alpay bir de dışarıdan biri de değil. Senin adamın işte. Çekip çıkarıp bakan yapsana kreatif serbestlik vererek. Vallahi gelişir futbolumuz ya. Veya Alpay'ı da geçtim. Hidayet var yine AKP'li. TBF'nin başından çektirip Spor Bakanı yapsanıza adamı.

gençlik ve spor bakanı osman aşkın bak: "galatasaray’ı tebrik ediyoruz. camiaya ve türk futboluna hayırlı olsun. çok güzel bir maç oldu. okan hocayı, dursun başkanı ve tüm camiayı tebrik ediyoruz. galatasaray’a şampiyonlar Ligi’nde başarılar diliyoruz, onlar tecrübeli."

Üst Alt