ÖSS-Final-Vize vs. Dert Yanma Topiği - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÖSS-Final-Vize vs. Dert Yanma Topiği

Cevap: ÖSS-Final-Vize vs. Dert Yanma Topiği

Çocukken derdı olmuyr ınsanın.

Oyuncak alınsan mutlu olyrsun

Buyudkce sorunlar artyr

5 yaşında velet olmak vardı. Puşt olursun bir de o yaşlarda, ne güzel olur. Gidip kızlara sarılıp öperler gülüp geçilir. Altına yapar gülüp geçilir. Küfreder gülüp geçilir. Oyuncağını kırar gülüp geçilir. Arkadaşına vurur yıkar gülüp geçilir. Bunları bu yaşta ben yapsam sokakta mal mal bakarlar. Dışlar gibi. Tyler Durden aklıma geldi birden, niyeyse.

Üniversite hayatım pek zor geçmedi benim. Lisedekinden daha fazla çalıştığımı söyleyebilirim ama yine de fazla değil. :D

Öss belasından sonra üniversitede mutlu olacağını sananlardandım.Büyük bir hayal kırıklığı.

Öss belasından sonra üniversitede mutlu olacağını sananlardandım.Büyük bir hayal kırıklığı.

İlk başladığında mutlusundur. Hele ilk senenin ortasına kadar. Ortamı kurmaya başlarsın yavaştan, iyiden iyiye alışırsın. Sonra o ortamın içinde okul kaybolur gider. Bir bakmışın okulun aq deme noktasına gelmişsin. Hayat zor yahu, dersler falan.

İlk başladığında mutlusundur. Hele ilk senenin ortasına kadar. Ortamı kurmaya başlarsın yavaştan, iyiden iyiye alışırsın. Sonra o ortamın içinde okul kaybolur gider. Bir bakmışın okulun aq deme noktasına gelmişsin. Hayat zor yahu, dersler falan.

Aynen öyle :) Hele fotokopilerin, kitapların arasında boğulmaya başladığın dönemler.

Neden oyle oldugunu dusunuyorsun

Dersler inanılmaz sıkıcı.Sınavlar, konular, ortam boğuyor beni.Hele hocalar...

Üst Alt