Östersunds Maçı Bilet Fiyatları Duyuruldu


Galatasaray, Türk Telekom Stadyumu'nda taraftarıyla buluşuyor.

Takımımız UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu rövanş maçında 20 Temmuz 2017 günü Östersunds'u ağırlıyor. 20:30’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda oynanacak karşılaşmanın biletleri 17 Temmuz 2017 Pazartesi günü, Beyoğlu GSStore, Aslanlıyol gişeleri, aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı Passolig Çağrı Merkezi'nden satışa sunuluyor.

Bilet satışları, 17 Temmuz 2017 Pazartesi günü saat 14:00’te GS Bonus Kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup 18 Temmuz 2017 Salı günü saat 11:00’de genel satışa sunulacaktır. Kağıt bilet satışı olmayıp, sadece Passolig kartlar geçerli olacaktır.

Çiftlere özel Vip tribününde yüzde 50 indirimli bilet satışı yapılacaktır. İndirimli bilet satışları Beyoğlu GS Store, TT Stadyumu Aslanlı Yol ve VİP kombine ofisinden yapılacaktır.

ÖNEMLİ NOTLAR:

- Tüm kategorilerde yiyecek içecek ücrete tabidir.
- Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.
- Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır.
- Türk Telekom Stadyumu Aslanlı Yol gişeleri hafta içi ve Cumartesi günü 09:00-18:00; Pazar günü 11:00-17:00 arası hizmet vermektedir.
- Beyoğlu GSStore haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
- Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
- Passolig kartı olan taraftarlarımız, Passolig Çağrı Merkezi'nden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.
- Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.
- Yüzde 50 indirimli bilet alan taraftarlarımız bir başkasına bilet hakkını devredemez.
- 0-6 yaş ücretsizdir.
- E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (Passolig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

galatasaray.org

03a2062bd6ff4c4ab254debf7ec6ee65.jpeg


5ec081cd6ade464289fd5976456ba5b4.jpeg
 
İmkanı olan herkes gelsin dursuna tudora selçuğa zehir edicez o günü ama tek korkum şimdi 2 3 transfer gelir bizim taraftar yumuşar bide sucukcu tayfa var zaten
 
Kaynak resmi site


Bir Avrupa maçı için bu gereksiz bir uygulama değil mi ? Daha önce böyle bir gereklilik var mıydı ?


Eğer yoksa yönetim tepkilerden kaçmak için elinden geleni yapıyor.
 
Perşembe günü önce turu geçmek için takımımıza destek vermek ( çünkü Aslolan Galatasaray'dır ) sonra Dursun Özbek'i istifaya davet etmek üzere herkesi stada bekliyoruz.

Passolig başvurunuzu hemen yapın , kartınız yetişmese de gişelerden girişi için geçici kart veriliyor.
 
herkesi bekliyoruz lütfen 50 tl olsun çıkartınız cebinizden , bu maç çok çok önemli.

Dursun'a Tudor'a rağmen sırf arma için gelin maça , Aslolan Galatasaray'dır !
 
Bu fiyatlar resmen bu yaz tatil aylarında fiyaskodur. Bide stadın full çekmesi gerekirken ilk maçtan aldığın skordan ötürü.

Demek ki stadın dolmasını istemiyorlar kendi göt korkularından dolayı. Galatasaray ın tur atlaması bahane küfür yememek full arenada şahane.
 
Üst Alt