östersunds maçı sonrası tudor'a yapılan saygısızlık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

östersunds maçı sonrası tudor'a yapılan saygısızlık

Aylardır iddia ettiğim gibi, östersunds faciasının en büyük sorumlusu bir sene önceden hala takımda bulunan oyuncu kadrosu, sonrasında transferlerin tamamını erkenden bitirmeyen yönetim, en son suçlu ise Tudor dur.

Basın toplantısında sorulan soruların çoğu Fatih Terim vs olsaydı sorulamayacak sütleri yemeyecek sorulardı.

Malesef ülkeye yabancı birine soru sorarken bi küfretmedikleri kalıyor, şu toplantı bildiğin GS ye ve Tudora yapılan linç girişimidir. Hala Gazetecileri tebrik edenlere ayar oluyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benim yasimin yettigi kadar, bugüne kadar gördügüm hic bir Transfer döneminde daha ilk kamp dönemine üc tane oyuncu yetistirilmedi, hemde böyle kalbur üstü oyuncular. Biraz daha zorlarsaniz, tarihimizde ivme kazandiktan sonra elendigimiz en rezil üc takim arasinda olan bir takima karsi elenmeyi hakli cikaracaksiniz.

Son düzenleme:
Benim yasimin yettigi kadar, bugüne kadar gördügüm hic bir Transfer döneminde daha ilk kamp dönemine üc tane oyuncu yetistirilmedi, hemde böyle kalbur üstü oyuncular. Biraz daha zorlarsaniz, tarihimizde ivme kazandiktan sonra elendigimiz en rezil üc takim arasinda olan bir takima karsi elenmeyi hakli cikaracaksiniz.

Haklı çıkarmak ile suçlunun kim olduğunu açıklamayı nasıl bir tuttun? Önceden olup olmamasının bir önemi yok. Mantık basit, sezonun ilk maçından önce 11 in büyük çoğunluğu belirli olmalı. Kenan okuduğunu anlamak istemiyorsun.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Haklı çıkarmak ile suçlunun kim olduğunu açıklamayı nasıl bir tuttun? Önceden olup olmamasının bir önemi yok. Mantık basit, sezonun ilk maçından önce 11 in büyük çoğunluğu belirli olmalı. Kenan okuduğunu anlamak istemiyorsun.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Furkan, bak dünde bazi mesajlar yazdin, sonrada seni kast etmedim cok alingansin gibi abuk subuk aciklamalar yapmiyorsun, üstelik benim yazdigim mesaja alinti yapmis olmana ragmen. Bari cok heycanli yazip, bu yüzden kantarin topuzunu kaciriyorsun hic olmazsa insanin akli ile dalga gecme.
üstüne birde okudugunu anlamayip, baskasina bu suclamada bulunma.
Önceki sezon olan oyuncu kadrosunu ilk siraya koymussun, sonra yönetimi transferlerleri tamamlamadigi icin ikinci siraya.
Ben ne yazmisim, yasimin yettigi kadar ben hic bir transfer döneminde üc tane kalbur üstü oyuncunun kamp dönemi baslamadan önce yetistirildigini hatirlamiyorum, hemde kampa bu kadar erken baslamis olmamiza ragmen.
Yani verdigim cevapta hem Kadronun yüzde otuzunun degistigini, hemde yönetimin bu kadar görülmemis bir sekilde ilk kamp dönemine transfer yetistirdigini belirtmisim.
Kaybedilen hic bir macta sadece bir kisi suclu degildir.
Bu kadar erken baslamamizda Tudorunda sucu vardir, oynadigimiz derbilerden birinde korkmasaydi bir sira yukarida bitirecektik, bu en az iki hafta demek oluyor.
Istesem Tudora buradan vururdum ama benim dedigim bambaska bisey.
Ne Tudor, ne kadro, ne yönetim, Galatasaray gibi bir takimin elendigi en gücsüz üc takima girecek bir takima elenmis olmasi.
Misal orta sahamiz yoktu deniyor, rakibin orta sahasi Modric ve Kroos ikiliside bizim mi haberimiz yok.
Sana bir kere daha heycanini kontrol ederek cevap vermeni öneriyorum, cünkü bazen gercekten kantarin topuzunu kaciriyorsun.

Üst Alt