Otomobil Devi Peugeot, Opel'i GM'den Satın Aldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Otomobil Devi Peugeot, Opel'i GM'den Satın Aldı

Aynen aynen pardon çok özür dilerim iki salak arabada birbirinin aynısı olduğu için karıştırdım.

Yeni 3008 ile aynı tipleri birisi Suv diğer MPV sanırım farkları bu.

3008 e haksızlık ediyorsun. Lansmanına da katılmıştım, her şeyiyle çok çok beğendim; eğer o hacimde bir araca ihtiyaç duyuyor olsaydım daha lansmanda kaporoyu yatırıp bir 3008 sahibi olurdum çoktan...

3008 e haksızlık ediyorsun. Lansmanına da katılmıştım, her şeyiyle çok çok beğendim; eğer o hacimde bir araca ihtiyaç duyuyor olsaydım daha lansmanda kaporoyu yatırıp bir 3008 sahibi olurdum çoktan...

ben tüm suvlara haksızlık ediyorum 3008 çok başarılı ama suv dünya'nın en gereksiz segmenti benim için. alırsam sadece Macan alırım hakkını veriyor en azından.

ben tüm suvlara haksızlık ediyorum 3008 çok başarılı ama suv dünya'nın en gereksiz segmenti benim için. alırsam sadece Macan alırım hakkını veriyor en azından.

Macan hakkında bilgi sahibi değilim, imkan ve limitlerimin epey üzerinde...

Aracıma eğilerek değil de yatay binmek, trafikte biraz daha yüksek konumda bulunmak iyi olurdu. Ancak sırf bunlar için fazladan bir dolu bedel ödemek benim de aklıma yatmadı. B sınıfı bir araç bile ihtiyacımı rahatlıkla karşılayacakken gerek görmedim, mevcut aracım da B sınıfı zaten. C-HB ler arasında bir tercih yapacağım ama piyasa uçtu maalesef:mad:...

Barışmanıza sevindim tabi ama bilgisayarı kapatırken kapışıyordunuz sanki bugun açınca araba tartışır olmuşsunuz hızlı normalleşme :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçin bunları gerçek alman malına bakın

Audi a1 alacağım 1.6 Tdi. Çarşı içi yakıtta en uygun araba diyolar kullanan varmı veya bilgisi olan.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Macan hakkında bilgi sahibi değilim, imkan ve limitlerimin epey üzerinde...

Aracıma eğilerek değil de yatay binmek, trafikte biraz daha yüksek konumda bulunmak iyi olurdu. Ancak sırf bunlar için fazladan bir dolu bedel ödemek benim de aklıma yatmadı. B sınıfı bir araç bile ihtiyacımı rahatlıkla karşılayacakken gerek görmedim, mevcut aracım da B sınıfı zaten. C-HB ler arasında bir tercih yapacağım ama piyasa uçtu maalesef:mad:...

Her zaman diyorum Türkiye'de C segment araba almak enayiliktir. Ya B segment alacaksın yada ikinci el D segment.

Audi a1 alacağım 1.6 Tdi. Çarşı içi yakıtta en uygun araba diyolar kullanan varmı veya bilgisi olan.

A1 alacağına q2 al en azından bir stili olur A1 çok ufak.

Sizin orda arabalar ucuzdur diye söylüyorum

⏮▶⏹⏭

A1 alacağına q2 al en azından bir stili olur A1 çok ufak.

Sizin orda arabalar ucuzdur diye söylüyorum

Çarşı içi yapıyorum hep bana az yakan araba lazım birde ufak olmalı. Kalabalık Uzun yol için c220 var evde. Q2 çok pahalı ve yeni benim alacağım a1 2013 Model olur en fazla oda 10000€ filan. Şuan citroen c5 kullanıyorum tekrar emlak işine döndüm aylık 3 bin km civarlarında yol yapıyorum mazotuna baş gelemiyorum ayrıca park için hiç pratik değil. Araştırdım 5 litre civarı yakan arabalarda audi a1 çok ovuluyor. Geçen 2 gün renault Captur denedim çok bariz belli dandikligi.

Son düzenleme:
Çarşı içi yapıyorum hep bana az yakan araba lazım birde ufak olmalı. Kalabalık Uzun yol için c220 var evde. Q2 çok pahalı ve yeni benim alacağım a1 2013 Model olur en fazla oda 10000€ filan. Şuan citroen c5 kullanıyorum tekrar emlak işine döndüm aylık 3 bin km civarlarında yol yapıyorum mazotuna baş gelemiyorum ayrıca park için hiç pratik değil. Araştırdım 5 litre civarı yakan arabalarda audi a1 çok ovuluyor. Geçen 2 gün renault Captur denedim çok bariz belli dandikligi.

Renault alma zaten de.c5 neden fazla yakıyor diesel değil mi?

Peugeot 1.6 diesel niye bakmıyorsun 3-4 litre yakan bir araba

⏮▶⏹⏭

A1 in başına vardığında ilk işin arka koltuğuna oturmak olsun, bunu daha önce yapmadıysan çok şaşıracaksın. Diz mesafesi bu kadar dar ve oturma pozisyonu bu kadar dik bir araba görmedim. A sınıfı bir araç, mesela Hyundai İ10 bile bunun yanında yayla gibi kalır!...Arka koltukları iptal etseler de olurmuş, diyip hızla uzaklaşmıştım!:asd22:...

Üst Alt