GSC Scout - # Oumar Niasse - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bana klasik kontra atak futbolcusu gibi geldi. Mesela hiç iyi bir pasını veya ortasını görmedim

Santrafor oyuncusunun esas görevi orta yapmak mı sence? Pas konusuna gelince demek ki, iyi takip etmemişsin. Daha sezonun yarısı ama şimdiden 6 asisti var. Her maç tehlike yaratacak paslar atıyor. Futbolda kontra atak, atak oyuncusu diye bir kavram yoktur bana göre. Futbolcu kaliteli ise her sistemde oynar. Bu forumun düşünce tarzını maalesef Amrabat transferi bozdu. Herkeste bir önyargı baş almış gidiyor. Ama unutulan birşey var ki, Amrabat bize gelmeden önce de zaten hızı dışında çok üst düzey bir özellik taşımıyordu. Adamda diğer bitirici özellikler olmadıktan sonra boş alan bulsa ne olur bulmasa ne olur. Niasse ise çok farklı. Hızı var, son vuruşu mükemmel, güçlü bir oyuncu. Böyle oyuncular her takımda başarılı olur. Haklı olup olmadığımı zaman gösterecek. İzleyin ve görün...

Fenere verirlerse baya bi gerilerler ikinci devrenin kalaninda. Ki ben Akhisarın öyle birşey yapacağını sanmıyorum. Daha doğrusu hamza hocanın göndereceğini hiç düşünmüyorum.

Tapatalk

Bu eleman için olumlu konuşmayayım dedikçe eleman beni şaşırtmaya devam ediyor..Sadece attığı gollere aldanmayın komple bir forvet ... Fb alırsa Webodan çok iş yapar benden söylemesi..

Ligden yabancı alınmasına karşıyım ama Akhisarin her maçını izleyen bir kişi olarakta potansiyeli olduğunu söylemeliyim...

Daha izledigim ilk macında anladım klas topcu oldugunu,Mamadou Niang'a benzetiyorum stil olarak,22 yasında,takipte olalım...

Yapıldıysa satarlar, nerdeyse beleşe gelmişti Akhisar'a. Bu kadar parayı başka kimsede vermez Akhisar'da göremez zaten.

Emenike 2.0 olabillir...Bence türkiyede kalsin ama,kendisi cok yetenekli bir oyuncu,BJK,Trabzon falan gitsin orda ilk 11'e rahat girer ve ayni zamanda Avrupa Liginde de oynanabilecek. Ama TS ve BJK en fazla 3-4 Milyon € verir belki. :D

Türk olacakmış fatih terime göre. Kacırmayalım. Hamza hoca bir kıyak yapsın. En iyi türk pasaportlu forvet olur bizde uzak ara büyük ihtimalde.

Hadi yönetim uyuma lütfen

Üst Alt