Oumar Niasse'a Dolap Bile Verilmiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oumar Niasse'a Dolap Bile Verilmiyor!

Everton-new-signing-Oumar-Niasse-FA-Cup.jpg

Premier Lig ekibi Everton'da sözleşmesi bulunan ancak kadroya giremeyen Oumar Niasse, kendisine dolap dahi verilmediğini söyledi.

Lokomotiv Moskova forması giyerken Galatasaray'a gelmesi gündemde olan ancak Roberto Martinez döneminde 13,5 milyon pound karşılığında Everton'a imza atan Niasse, yeni menajer Ronald Koeman tarafından istenmeyen adam ilan edilmişti.

Sezon öncesi hazırlık maçlarından sadece 45 dakika forma giyen ve Koeman'ın 'Kendine takım bul' dediği Niasse U23 takımıyla maçlara çıkıyor.

Durumunun üzücü olduğunu söyleyen Senegalli futbolcu; "Bunu hak etmedim. Neden olduğunu bilmiyorum ama U23 takımında oynamama rağmen bir dolabım bile yok. Çantamı yere koyup eşyalarımı çantamın üzerine bırakıyorum. Antrenmandan sonra her şeyimi arabaya taşıyıp evime gidiyorum. Bunları kendimi acındırmak için söylemiyorum.Sadece bilinmesini istedim. Drama yaratmadan bununla başa çıkacağım. Sadece kötü bir dönemden geçiyorum." sözlerini kullandı.

Everton’s Oumar Niasse: ‘It’s really sad. I don’t think I deserve this’ | Football | The Guardian

Çok cüzi rakama kapatalım bu adamı. Eren ve Sigthorsson'dan biriyle çok iyi çift forvet oynar. Gerekirse 4-3-3 kanat forvet oynar.

Üst Alt