oynadığınız ilk bilgisayar oyunu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

oynadığınız ilk bilgisayar oyunu

Aladdin oyunu vardı develerin sırtında zıplıyodun,elma falan atıyodun çok güzel oyundu şimdi bulsam gene oynarım.

İlk oynadığım babamın iş yerinde bir oyun vardı hatırlamıyorum ismini. Aşağıda roket atan bir alet vardı yukarıdan helikopterler uçaklar geçiyordu. Onları düşürmeye çalışıyordun. Siyah beyazdı.
Kendi bilgisayarımda oynadığım ilk oyun Commandos çok güzel oyundu. Niye bu oyunu yeniden çıkartmıyorlar ki.

Son düzenleme:
maxresdefault.jpg

Bundan önce bir oyun daha vardı oynadığım ama ismini hatırlayamadım bir türlü. Ama bu da ilklerdendir.

fifa 98,fakat fifa 99 daha klas bir oyundu

oynamaktan en keyif aldigim oyun cm 03 idi,hicbir menejerlik serisinden onun kadar keyif almamistim,kac gece sabahlamistim hey gidi hey

ben de fifa 99 almıştım ,hatta ilk kez cd^'den oyun kuracağımdan arkadaşım anlatmıştı.install > next next next bas o kurar diye :D
fifa 99 çok eğlenceliyd, orta rövaşuta gol , uzakta aşırtma gol hey gidi günler.

Fifa 99'da şey vardı kaleciye kayma, bir de İlhan Mansız hareketiyle kaleciye çalım atarak gol.
Faulleri kapatabiliyordun, faulleri kapatıp top rakip kalecideyken sliding tackle ile topu alıyordum maçlar 15-20 gol arası bitiyordu :D :D

Morientes - No:9 ikilisi fenaydı :D

Fifa 99'da şey vardı kaleciye kayma, bir de İlhan Mansız hareketiyle kaleciye çalım atarak gol.
Faulleri kapatabiliyordun, faulleri kapatıp top rakip kalecideyken sliding tackle ile topu alıyordum maçlar 15-20 gol arası bitiyordu :D :D

Morientes - No:9 ikilisi fenaydı :D
q ile dehşet kırmızı kartlar görmüşlüğüm vardır
56k modem üzerinden arkadaşla oynuyordum
hey gidi günler
bir de top hagiye geldi mi kaçarı yok ctrl ile defansı ipe dizip doksana yapıştırıyordum topu

Zamanında shockhaber.com diye bi site vardı, vardır hatırlayan.

Kuzenim bilgisayarında oyun oynatmazdı, ben de geyik haber okuyorum ayağına shockhaber'de 5k'lık takıntı diye bi oyun oynuyodum. flappy bird falan hikaye :)

Üst Alt