Foto Galeri - Oyun Dünyasının En Karizmatik 10 Karakteri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Foto Galeri Oyun Dünyasının En Karizmatik 10 Karakteri

Piyasaları Altüst Etmiş Bilgisayar Oyunlarının Bir O Kadar Karizmatik Karakterleri.

Oyun dünyasının en önemli oyunlarının en acımasız en cesur ve karizmatik 10 karakterini derledik. Gerek kendi karakterimiz gerek oyun içinde beraber olduğumuz ve karşılaştığımız karakterler. Eminiz bu karakterleri hiç yaşamadıysanız oyun konusunda bi hayli eksiğiniz var demektir.

10. Aiden Pearce - (Watch Dogs)

aiden-pearce-watch-dogs_780x520-yauqfnm4xc.jpg

Uzman bir bilgisayar korsanı, ve hacklenmeyi bekleyen büyük bir şehir. Karakterimiz hacker olmasıyla beraber çok sade giyimiyle karizmatik karakterler listemizde.

9. Max Payne

max-payne_780x438-9cbxoyhx6l.jpg

Ve diğer ünlü oyunumuz Max Payne, karakterimizi gür saçlarıyla tanırdık ama oyunun 3. serisinde saçlarını kazıtır ve karizmatikliğine karizmatiklik katar.

8. Vito Scaletta - (Mafia II)

vito-scaletta-mafia-ii_780x438-wpvc3vxahu.jpg

Bir çok oyun sever tarafından adından söz ettirmiş karakterimiz, Karizmatik karakterler listemizde yerini alıyor.

7. Sam Fisher - (Tom Clancy's Splinter Cell)

sam-fisher-tom-clancy-s-splinter-cell_780x438-gg6a7kxtov.jpg

Ajanımız Sam Fisher, gücü, kıvraklığı ve yakışıklılığı kendini Karizmatik Karakterler arasına sokmaya yetti.

6. Kratos - (God Of War)

kratos-god-of-war_780x487-6w8guvfctk.jpg

Zeus'un biricik acımasız mı acımasız oğlu kratos. Herkesi kendine hayran bırakan silahı ve ses tonuyla listemizde yerini aldı.

5. Vaas - (Far Cry 3)

vaas-far-cry-3_780x438-xq0t3co1n7.jpg

Adanın delisi, katili ve daha ne ararsanız. Vaas ile başımız tam bir belada. Konuşma tarzı, hareketleri ve olur olmadık yerlerde karşımıza çıkması ile şüphesiz kendini bu listeye aldırdı.

4. Ajan 47 - (Hitman)

ajan-47-hitman_780x438-v5m1ftlcm0.jpg

Üst düzey bir suikastçi. İnce hareketleri ve tarzı bu liste için yeterli.

3. Captain Price - (Call Of Duty)

captain-price-call-of-duty_780x440-9s7f91bod6.jpg

Baba diyeceğiniz bir adam. Sayısızca hayatımızı kurtarması, yeri geldiğinde bağırıp çağıran ama yufka yürekli bir adam. Kendisini listemizde bulundurmaktan gurur duyuyoruz.

2. Nathan Drake - (Uncharted 4)

nathan-drake-uncharted-4_780x480-9awi5zvszi.jpg

Tepeden tırnağa karizmatik bir karakterimiz, konuşma tarzı ve mizahı cabası...

1. Edward Kenway - (Assassin's Creed 4)

edward-kenway-assassin-s-creed-4_780x438-zunmv3fgf3.jpg

Ve ilk sırada tabiki o müthiş kıyafeti, hareketleri ve soğuk kanlılığıyla sonuna kadar hakeden karakterimiz, EDWARD KENWAY!

Listeyi ben hazırlamadım arkadaşlar. Açıkcası burdaki Mafia 2 ve Call Of Duty dışında hiçbir oyunu oynamışlığım da yok. Diğerlerini bilmem de listeyi ben hazırlasam bu karakter kesin olurdu.

latest

Hiç oyun oynamadığım için bilmiyorum ama Hitmani filminden dolayı biliyorum.Oldukça da güzeldi.Başka filmi olan oyun var mı?İzleyeyim ve notunu vereyim.

Üst Alt