Öz Evladımız Arda Turan Artık Yuvaya Dönmelidir - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öz Evladımız Arda Turan Artık Yuvaya Dönmelidir

Aslında bu ardaci kardeşlere uyup herifi getirip sahada aciz halini göstereceksin ama deneme tahtası değiliz.
Çok merak ediyorsanız başakta izleyin tabi ilk 11 başlayabilirse:D

Arda Turan biliyorsunuz şu sıralar herhangi bir takımda oynamıyor. Heralde kendisinin ne kadar büyük bir Galatasaraylı olduğundan bahsetmeye gerek yok. Bu forumdakilerin belki %70 'inden fazla Galatasaraylıdır.

Ben de herhangi bir takımda oynamıyorum. 4 yıldır spor yapıyorum hızlı koşamam ama çok dayanıklıyımdır. İmparator bana, "Sana ihtiyacım var Fatih, antremanlarda konileri yerleştireceksin." dese bırakın Atletico Madrid'e gitmeyi, hemen işimden istifa ederim. Sanırım bu da beni fena bir Galatasaray'lı yapmaz, ne dersin?

Boş mukaveleye de imza atacağımı düşünürsek o zaman beni de al Hocam.

milli takim komple kotuydu ,td si dahil
Barcelona katalan olmayana hep bir yıl sonra aynisi yapıyor
bir suru ornek var

seninle daha tartismayacagim , oralardan bir alman arkadasini ver klavyeye,biraz futbol konuşalım
Sende yaninda futbolu rasyonel görüp, sacma sapan fanboyluguna girmemis birini cagir.
suareze felan neden yapilmiyor dedigin? Dembele neden halen tutuldu o kadar sey yapmasina ragmen?
basakta herseyi olan adam orada bile tutunamadi

Ağır bir idman yerse düzelirmiş.
Belki farkında değilsiniz adam barça futbolcusu.
O idmanı yeyip düzelme isteği olsa sana değil barcaya ya da bir iki tik alt avrupa kulüplerine gitmeyi düşünürdü.
Adam kenar mahalle sopari olmuş siz medet umuyorsunuz

Ultraslansamsunspor.jpg

Pankartta GSC 'den 3.5 üye yazmıyor. Biz varız beyler. :)

Ben de herhangi bir takımda oynamıyorum. 4 yıldır spor yapıyorum hızlı koşamam ama çok dayanıklıyımdır. İmparator bana, "Sana ihtiyacım var Fatih, antremanlarda konileri yerleştireceksin." dese bırakın Atletico Madrid'e gitmeyi, hemen işimden istifa ederim. Sanırım bu da beni fena bir Galatasaray'lı yapmaz, ne dersin?

Boş mukaveleye de imza atacağımı düşünürsek o zaman beni de al Hocam.
Senin geçmişinde Galatasaray kaptanlığı, Şampiyonlar Ligi finali, Barcelona varsa sen de gel. :)
Fena kapak yaparım. :)

Üst Alt