Ozan Kabak, 12 Milyon Euro'ya Stutgart'ta İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak, 12 Milyon Euro'ya Stutgart'ta İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 maç oynamış balerdi ocakta 15 artıya dortmunda gitti doğru dürüst resmi maç oynamayan bruma bize 10a geldi.. Sen mi futboldan anlıyorsun şimdi?

Bos yapma akif, turkiyede herhangi bir oyuncuya oyle teklifler gelmesi imkansiz. Gorduk, Cenk ne halde adamlar 22M odedi, ve suan 4uncu forvet kadroyu giremiyor.

Ozan icin en fazla 15m alirdin, oda muazzam performans gosterirse. Arjantin liginden eskiden genc oyuncular avrupada basarili olduklari icin adamlar bu paralari veriyorlar.

Kimse kusura bakmasin, 15 mac oynamis bir cocuk icin 12m euro muazzam bir para.

buna kabul etmeyen futboldan anlamiyor.

%100 katiliyorum. Sene sonu roma 7.5 e alacak. O zaman da millet sovecek 12.5 a niye satmadin diye.

Ama ben ozanda çok ciddi yavsaklık seziyorum. Sanirim o GS ın kazanımı ile ilgilenmiyor ve 7.5 a Romanin oyuncusu olmayi istiyor stutgarta gore cok daha cazip olmasindan dolayi Romanin!!

Umarim yanilirim ve 12 milyona stutgarta gider hemen.

Yav arkadaş herkes profesyonel olmuş Yusuf yazıcı ve Abdülkadir 2-3 senelik adamlar bu herifler hamsispor gibi bir looserda efendi gibi yönetimi dinliyor bizim götü boklu 6 ayda ortalığı karıştırıyor.. Bırakın kardeşim profesyonellik bu kadarı fazla vefa denen birşey var seni sen yapan kulüp burası..
Diğer konuda da dedim 17 yaşında sözleşmesine 7.5 serbest maddesi koyan adamdan bir bok olmaz zaten.. Boşa Galatasaray çocuğuyum ayağı yapmasın.. Galatasaray kimseyi mağdur etmemiştir burada devam etse en az 2-3 milyon euro maaş alırdı ileride gideceğim dese zincirleyecek de değiliz tıpkı arda -bruma-telles gibi satılırdı..

Yav arkadaş herkes profesyonel olmuş Yusuf yazıcı ve Abdülkadir 2-3 senelik adamlar bu herifler hamsispor gibi bir looserda efendi gibi yönetimi dinliyor bizim götü boklu 6 ayda ortalığı karıştırıyor.. Bırakın kardeşim profesyonellik bu kadarı fazla vefa denen birşey var seni sen yapan kulüp burası..
Diğer konuda da dedim 17 yaşında sözleşmesine 7.5 serbest maddesi koyan adamdan bir bok olmaz zaten.. Boşa Galatasaray çocuğuyum ayağı yapmasın.. Galatasaray kimseyi mağdur etmemiştir burada devam etse en az 2-3 milyon euro maaş alırdı ileride gideceğim dese zincirleyecek de değiliz tıpkı arda -bruma-telles gibi satılırdı..
Hicbir zaman Galatasarayın cocuguyum dedigini hatirlmiyorum. Buyuk ihtimalle Galatasaraylı degil zati. Neyse kendisine Bundesliga 2de basarilar dileriz.

12 milyona satan haindir, futbol cahildir. Net tartışmaya kapalı.

Top 10 wonderkid listesine giren birisini bu piyasada bu paraya satanlar sonra yöneticilikleri başarısı becerdi diye övünür orada burada.

12 milyon az gibi, bir sonraki satışından %20 pay maddesi konulursa 40 milyona satsalar 8 milyon daha gelir toplamda 20 milyon eder

Bos yapma akif, turkiyede herhangi bir oyuncuya oyle teklifler gelmesi imkansiz. Gorduk, Cenk ne halde adamlar 22M odedi, ve suan 4uncu forvet kadroyu giremiyor.

Ozan icin en fazla 15m alirdin, oda muazzam performans gosterirse. Arjantin liginden eskiden genc oyuncular avrupada basarili olduklari icin adamlar bu paralari veriyorlar.

Kendi kendini çürütüyorsun 26 yaşındaki cenk bile 22ye gitti bu çocuk daha 18 yaşında epi topu 6 ay oynamış ve tonla teklif gelmiş .. Elinde bir maden var ve bunun biraz işlenip değerlenmesini bekleyeceksin..
Böyle mantık olmaz çıktığı maç sayısına bakıp biz bunu iyi sattık denmez.. Adamın yaşı çok genç potansiyeli var o zaman 5 maça çıksaydı 5 milyona satsak iyi mi diyecektin?

Şehir takimi olmanın avantaji bence o adamlar trabzon şehrinde doğup büyüdüğü için farkli bi aidiyet duygusuna sahip olabilir kendilerini borçlu hissetmeleri normal bana kalirsa. + biz Ozanin Galatasarayli olduğundan bile kesin emin miyiz mesela. Bizim altyapidan çıkan fenerli sayisi baya artmaya başladı son zamanlarda son örnek Sadık hırbosu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt