Ozan Kabak, Cardiff Yolcusu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak, Cardiff Yolcusu!

bişey oynamadı diyenler ve bu çocukta o muazzam potansiyeli göremeyenler mümkünse futbolla ilişkisini bitirsin, futbolcu yorumlamasın mümkünse

Guzel konusuyorsun da Yunus akgun porto macinin 90. Dakikasinda kaleciye geri pasi atti diye 18 yasindaki cocugu yerden yere vuran da sendin

Celiskili yorumlardan kacinalim lutfen
Pozisyon geregi elestiri yapilir.

Kanat futbolcu dedigin bekin uzerine uzerine gidip calimlayip veyahut topu onune atip gecmelidir, devamli tehditkar olmalidir.

Yunus'ta oyle potansyel yok, Porto macinda 90 dakika geriye pas vermesi gosteriyor bunu, kendine ozguveni olmiyandan buyuk futbolcu olmaz.

Pozisyon geregi elestiri yapilir.

Kanat futbolcu dedigin bekin uzerine uzerine gidip calimlayip veyahut topu onune atip gecmelidir, devamli tehditkar olmalidir.

Yunus'ta oyle potansyel yok, Porto macinda 90 dakika geriye pas vermesi gosteriyor bunu, kendine ozguveni olmiyandan buyuk futbolcu olmaz.

18 yasindaki cocuk hic hata yapmasin mi diyordun ama

18 yasinda cocuk hic hata yapmasinmi? De Ligt bile kac tane hata yapti.

Cocuk daha 18 yasinda, birak hata yapsin.
İşte bende onu diyorum bırak pişsin ondan sonra alıcısı çıkar kim ister ozan i şu haliyle ozan x takımda oynasa yönetim bu çocuğu almaya kalksa yönetime sayar söversiniz sizin sayıp söveceğiniz adamı avrupa napsın hemde çok para versin

Bana 18 yaşında ozan ayarında top oynayabilen 1 tane yerli topçu gösterin.. Benim en son hatırladığım
karaktersiz beleşoğlu.. Cengiz 19 yaşında başakşehire çağlar 20sinde freiburga Mehmet zeki çelik 19unda istanbulspora transfer oldu.. Bu adam hepsinden küçük Galatasarayın as stoperi.. Çıkış dönemi olarak kıyaslanan semih ise 20 yaşında as takıma dahil oldu.. Bu adam bizde 4 yıl daha oynasa yaşı sadece 22 olacak 18 yaşın ne demek olduğunu daha iyi anlamışsınızdır umarım

bişey oynamadı diyenler ve bu çocukta o muazzam potansiyeli göremeyenler mümkünse futbolla ilişkisini bitirsin, futbolcu yorumlamasın mümkünse
Bir şey oynamadı diyen yok, 15-20 milyon euroya büyük takımlara transfer olacak kadar oynamadı dedik ikisi farklı şeyler. Türkiyeden kimseye o paraları kolay kolay vermezler, PL'de bir takıma gider sonra orada da tutunursa buradan transfer olduğununu 2-3 katına başka takım alır.

Aynısı olacak diye demiyorum ama aynı şeyi Bruma'ya da yaptı senin gibiler. Geçen sene biriyle tartışmıştık başka biriyle, celallenmişti Bruma öyle ahım şahım bir futbolcu değil dediğimde, güya Ronaldo v2 olacaktı. Fena topçu değil ama elit kategoriye geçemeyeceği belliydi ki görüyoruz halini orta-üst seviyede tıkandı kaldı.

Hayır bir de öyle bir yazmışsın ki Barcelona için, Porto için falan çalışan yetenek avcısısın bana sanki.

Bir şey oynamadı diyen yok, 15-20 milyon euroya büyük takımlara transfer olacak kadar oynamadı dedik ikisi farklı şeyler. Türkiyeden kimseye o paraları kolay kolay vermezler, PL'de bir takıma gider sonra orada da tutunursa buradan transfer olduğununu 2-3 katına başka takım alır.

Aynısı olacak diye demiyorum ama aynı şeyi Bruma'ya da yaptı senin gibiler. Geçen sene biriyle tartışmıştık başka biriyle, celallenmişti Bruma öyle ahım şahım bir futbolcu değil dediğimde, güya Ronaldo v2 olacaktı. Fena topçu değil ama elit kategoriye geçemeyeceği belliydi ki görüyoruz halini orta-üst seviyede tıkandı kaldı.

Hayır bir de öyle bir yazmışsın ki Barcelona için, Porto için falan çalışan yetenek avcısısın bana sanki.
Nerelerdeydin hacı abi?

En enteresan ornek ndiaye , yani nasil tr den arabistana satilan oyunculara garip gozle bakiyoruz

Kisa sure once osmanliya kibrit parasina gelip , bizden tam 16 milyon euro ya satilip 750 bin euroya geri kiralanmasi cok saglam is

Adam da bir iyi bir kotu ama yapilan is muthis

Cocuktan bu yaşta Bülent korkmaz etkisi bekleyenler var galiba. Potansiyelli ve ber türlü kendini geliştirecek KİŞİLİĞE sahip.
50m veren alabilir. 49m olmaz. Pazarlik payı yok.

Belki saçma bir örnek olacak ama kendimden örnek vereceğim.. Halı sahada benim hayvani bir stoper olduğumu söylerler hem fiziki hem rakibi sindirme müdahaleler hatta oyun kurma çoğu iyi forveti bitiririm.. Ama inanın bazen önümde koşmayan rakibi kovalamayan orta saha olunca bocalıyorum ilginç hatalar yapabiliyorum.. Önümde tempolu iyi bir orta saha varsa şov yapıyorum..
Tabi profesyonellik falan farklı şeyler ama ben 3 yıl amatörde stoper de oynadım önündeki ve yanındaki adamlar performansını inanılmaz etkiliyor özellikle öndeki orta saha.. Topla dribblingli eden orta sahayı kovalamazsa verkaçlarda rakibini bırakırsa dribblingli adam o hızıyla stopere başbaşa kalıyor ki bu en istemeyecek durumlardan biridir..
Ozanın bu birebirlerdeki performansı gerçekten takdire şayan tabi pozisyon bilgisi sakinlik toplu oyun gibi geliştirmesi gerken birçok şey de var ama bunları geliştireceğinden şüphem yok..

Üst Alt