Ozan Kabak Hoffenheim‘da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak Hoffenheim‘da!

Hoffenheim, Ozan Kabak’ı 7 milyon euro bonservis ve bonuslar karşılığında transfer etti ve 4 yıllık sözleşme imzaladı!

1658614410272.png

Sevmiyorum bu çocuğu. Hiç kanım ısınmadı en başından beri.

Bizim nefret ettiğimiz takımlardan birine imza atar 3-5 seneye kalmaz. Yazın kenara.

Sevmiyorum bu çocuğu. Hiç kanım ısınmadı en başından beri.

Bizim nefret ettiğimiz takımlardan birine imza atar 3-5 seneye kalmaz. Yazın kenara.

Adamın futbolculuğunu beğenirsin, beğenmezsin ama karakter olarak sevmiyorum diyebilmek için bir yanlışı olması lazım. Altyapımızdan çıkma, bize para kazandırmış(fesih bedelinin üstünde) kulübe veya şahıslara bir saygısızlığı olmamış, Bartuğ gibi kulüpten kaçmamış.

Kendi değerlerimize bile sebepsiz kin beslemek ha, ilginç bir karaktersin belli ki

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hiç bişi olmaz
Bir klüpte elbet kendini bulur
Stoper 26 dan iyi bakarsa 36 ya kadar üst düzey kalabilir neticede

hep yanlis tercihler yapti bizden sonra ama hoffenheim ona iyi gelir gibi, genclere deger veren kulüp

kafasini futbola verirse toparlar, eger oradaki yerlilerle fazla takilmaya baslarsa dagilir gider

Adamın futbolculuğunu beğenirsin, beğenmezsin ama karakter olarak sevmiyorum diyebilmek için bir yanlışı olması lazım. Altyapımızdan çıkma, bize para kazandırmış(fesih bedelinin üstünde) kulübe veya şahıslara bir saygısızlığı olmamış, Bartuğ gibi kulüpten kaçmamış.

Kendi değerlerimize bile sebepsiz kin beslemek ha, ilginç bir karaktersin belli ki

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Belli ki takip etmemişsin Ozan'ı.
Faul yapıp yerde yatan futbolcuya tükürdüğü için 5 maç ceza aldı Ozan.
Oracıkta Schalke kariyeri bitti.

Sen yine göz yumup genç bizim evladımız vs diyebilirsin.
Bazı kişiler de bunu tolore etmez.

Üst Alt