Ozan Kabak, Liverpool'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak, Liverpool'da

Ekli dosyayı görüntüle 112000

Ozan Kabak: "Çok gururluyum, mutluyum. Kafamdaki tek şey, bir an önce antrenmanlara çıkmak ve hocamla tanışmak. Van Dijk, bence dünyanın en iyisi. Onunla birlikte aynı formayı giymek, Liverpool'da tandem oluşturmak benim için bir rüya..."

Çocuk daha 20 yaşında ama duruşu, konuşması, giyinişi filan çok olgun.

İngilizce röportaj veriyor, Almanya'da Almanca kursu almış, o dili de konuşabiliyor. Örnek olacak türden r futbolcu.

yanlis anlasilmasin gurur duydukda niyetim b.k atmak degil ama ozanin 30m ettigi yerde marcao rahat 50m eder, buda burda dursun.
demek istedigim, kendi topcularimizi ötekelestirmeyip gercek degerinin farkina varalim!
sanırım biz oyuncunun ısınma aşaması, büyük takım tecrübesi olarak algılanıyoruz. oyuncunun gelişimini tamamlatan bir kulüp algımız yok nispeten de doğru bu. o yüzden marcao satılacaksa da çok para getirmese bile büyük bir kulübe satılmalı. böyle böyle o algı kırılır. gerçi ozan kabak kötü bir fiyata gitmedi, üstelik galatasaray-almanya-l.pool seyiri bizim imajımız açısından iyi oldu. marcao da milli takıma seçilecek olursa çok rahat premier lig yapar hem de bizden doğruca gider.
ozan' dan sonra marcao nun baya bir talibi çıkar düşüncesindeyim.

Transferle ilgili göz ardı edilen bir şey var.
Liverpoolun 3 stoperi sezonu kapattı.

Ozan'ı bu yüzden aldılar ki önce Merih'e gittiler.

Kısacası önceden de belirttiğim gibi mesele gitmek değil, kalıcı olmak.

Dün Serdar Kelleci bir hikaye anlatti. Ozan 17 yaşındayken Galatasaray'da bi sorumlu Ozan'ın babasını çağırmış tesislere, çocuğunuz Galatasaray seviyesinde değil, lisansını iptal ediyoruz kendinize kulüp bulun demiş, Ozan tam gidecekken Fatih Terim gelmiş bunu diyen sorumluyu kovmuş Ozan'ı tekrar çağırmış tesislere. Adam simdi dünyanin en iyi stoperi ile yan yana oynayacak, çok buyuk hoca bu Terim yav

Dün Serdar Kelleci bir hikaye anlatti. Ozan 17 yaşındayken Galatasaray'da bi sorumlu Ozan'ın babasını çağırmış tesislere, çocuğunuz Galatasaray seviyesinde değil, lisansını iptal ediyoruz kendinize kulüp bulun demiş, Ozan tam gidecekken Fatih Terim gelmiş bunu diyen sorumluyu kovmuş Ozan'ı tekrar çağırmış tesislere. Adam simdi dünyanin en iyi stoperi ile yan yana oynayacak, çok buyuk hoca bu Terim yav
Hocam gene hızır gibi yetişmiş.

Ozan tam gidecekken Terim mi gelmis?

Ndiaye icin Ozan verilmeyecek miydi sonra tepkiden yalan olmustu, belki de sadece dedikoduydu

Ama kovulma falan olayi hikaye

yeni uydurulan bişey değil daha önce de uydurulmuş

www.twitter.com/mgoksell/status/1080853023239348226

ozana 1 ağustosta vize diye bi işlem yapılmış bu da uydurma

2 ağustosta da adam dehlenmiş bu da Fiction heral

yeni uydurulan bişey değil daha önce de uydurulmuş

www.twitter.com/mgoksell/status/1080853023239348226

ozana 1 ağustosta vize diye bi işlem yapılmış bu da uydurma

2 ağustosta da adam dehlenmiş bu da Fiction heral

bu attıkların iddiaları doğrulamıyor mu yaw ben mi yanlış anlıyorum

Üst Alt