Ozan Kabak, Serie A Deviyle Görüşecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak, Serie A Deviyle Görüşecek

çok uzadı bu konu yapılması gereken maiconu yollayıp iyi bir stoper alıp marcaoyla oynatmak ozanı yedeğe atmak,fesih bedelini kaldırsan 3-5 daha fazla kazancak kulüp 50 milyon isteriz deyip önüne geçilcek değil heralde,eğer bu fesihi kaldırmadan giderse adı bile anılmasın bidaha sezon sonu belli olur herşey...

Ulan seni biz adam ettik ozan.Daha 6 ay önce kimsenin senden haberi dahi yoktu.Kaldıki bizde ortaya koydugun performansda çok iyi değil.Bunun amacı net 7.5 u arttırmayacak çünkü fiyat artarsa kimse almayacak.Açıkçası nereye giderse gitsin.Bu tiyniyetteki birinden hayır gelmez.

Arkadas ne giden belli ne gelen, bu nasil bir dandik transfer dönemi böyle. Transferin son gününde Ozanda kacarsa sasirmam, sonra da stopersiz kalacagiz gibi geliyor bana.

Stutgart 11 veriyorsa oraya gitmeli eger klubunu de dusunuyorsa. Roma 7.5 a kapatmak istiyor ve roma daha havalı duruyor ama orada oynayamayabilir.

Stutgartta banko oynar sonra epl e gider. Birde roma icin 7.5 findik fistik parasi. Olmadi der sokaga birakir rahat rahat.

Ama tabi 7.5 ugu veren istedigi yere gidebilir sonucta.

Salın bunu gitsin.

Ya adam gibi çıkıp açıklama yapıp sözleşmesini fesih bedeli olmadan uzatsin yada şimdi gitsin.

Kafası transferde iken 2.yarı bize faydası olmaz.
Seni yetiştiren kulüpte toplam 20 maç yapmamışsin ve hemen gitme derdindesin.

Kariyerine kim yön veriyorsa.
Geleceğini karartmak üzere.

Ben oldum sanıyor ama daha tam düşmedi.
Böyle giderse ve gittiği yerde bekleneni veremezse 22 yaşına girmeden 2.lig seviyesine düşer.

Salın bunu gitsin.

Ya adam gibi çıkıp açıklama yapıp sözleşmesini fesih bedeli olmadan uzatsin yada şimdi gitsin.

Kafası transferde iken 2.yarı bize faydası olmaz.
Seni yetiştiren kulüpte toplam 20 maç yapmamışsin ve hemen gitme derdindesin.

Kariyerine kim yön veriyorsa.
Geleceğini karartmak üzere.

Ben oldum sanıyor ama daha tam düşmedi.
Böyle giderse ve gittiği yerde bekleneni veremezse 22 yaşına girmeden 2.lig seviyesine düşer.

Ben de boyle dusunuyorum.

2.yarı kendini korumaya alacaktir gitmek istedigi kulube imza atmadigindan. GS hic umrunda degilmis gibi gozukuyor Ozanin ne yazikki. Artik 7.5 mu 9 mu 11 mi satmak dogru olacaktir hemen.

FT neden sene sonunu bekletiyor anlamiyorum.

Demiştim karaktersiz diye... Gideceksen git beş para etmez futbolcusun. fundamentalin zayıf sırf şampiyonlar ligi oynadın diye ecnebiler bir şey sanıyor taraftar da sana sahip çıktı insan sarrafı olmadıklarından. Maicon senden 10 kat daha iyi. Hem para kazanırız hem de enes ünal denen topik gibi yok olmanı keyifle izleriz. GALATASARAY KİN'DİR!!!

4-5 takım istiyorken, güzel bir fiyata verilebilir, medya kullanılarak(Man utd 15 m euroyu gözden çıkardı gibi) açık artırmaya çıkarıp Galatasarayın menfaati doğrultusunda, satılabilir, tabiki sene sonuna, şuan başka takımda olsaydı 20ye satmışlardı bile

Üst Alt