Ozan Kabak’ın Transferi İçin Stuttgart ile Resmi Görüşmelere Başlandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak’ın Transferi İçin Stuttgart ile Resmi Görüşmelere Başlandı

Oncelikle cumleten selamun aleykum.

Neden Stuttgart anlamadim. Yani cok zorluk cekneyecektir, Turk doludur orasi ama esas sorusturulmasi gereken sey ona sozlesme uzattirmayan zevzeklerin hala burada olmasi. Onlar niye Bence gitmiyor? 7.5 da fena para degil uc ay profesyonel top oynamis, a milli bile olmamis bir genc topcu icin. Fizigi duzgun ama bazen yavas kalabilen bir cocuk. Frey'den bile calim yedi yani.

Bir de Terim'l hakkinda birseyler soylemek lazim. Hep dedigim gibi en sevdigim Adam degil. Fakat, her ne kadar bu cocuga zorunluluktan dolayi da ilk onbirde yer vermis, o da kazma gibi bir baslangic yapmis, as oyuncular zamanla Geri donmeye baslamis olsa da, yine de israrla oynatmaya devam etti. O da son bir kac macinda iyi oynadi. O yuzden takdir ettigimi soylemem lazim. Fakat bu ayrilik bizim kagni gibi hareket eden, ileriyi göremeyen, herhangi bir plan program dahilinde hareket etmesini beceremeyen teknik ve klup yonetiminin buyuk bir hatasidir. Cocuk bir sekilde ikna edilmis. O da gitmis. Yapacak bir sey yok. Allah hem onun hem bizim sonumuzu hayir etsin. Daha baska cevherler varsa artik belhanda gibi uyuzlara zam yapip tutmak yerine, onlara yonelelim.

Açıkçası juve roma manu gibi klüplerin alacağına pek ihtimal vermemiştim.Bizdeki performansı çok iyi değil.Yaşından dolayı bekleyelim dedik ama ilerde öle çok üst düzey bir stoper olacağını düşünmüyorum.Stuttgartın durumu kritik almanyada.Seneye 2.ligde oynayabilir ozan.7.5 a göre fena olmayan bir paraya gitti.Yolu açık olsun takip edeceğim.

Asıl önemli olan galatasaray gibi bir takımda as stoper olarak oynamak yerine almanya da küme düşecek bir takımda yedek kulübesinde durmayı tercih etmiş olması. Ayrıca burada daha fazla para kazananilirdi. Daha onu yetiştiren kulübün formasının hakkını vermedi, Kendini buraya ait hissetmedi ve kaçarcasına gitmek istedi. Bu düüşüncede birinden bize hayır gelmezdi, Yolu açık olsun, iki taraf içinde iyi olmuştur.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt