Ozan Kabak'tan Veda Paylaşımı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Kabak'tan Veda Paylaşımı

Helali hos olsun, 6 ay oynadi 11 Milyon kazandirip gitti, Galatasarayin cocugu dediklerimiz bizi nice satti, Emreler Ardalar olsun. Insallah tekrar Süperlige dönerse yolu Galatasaray olur.

Pavard Mainza karsi yok sakat diye. Bir mac daha kacirirsa belki gelecek hafta Ozani görebiliriz.

Weinzierl genc oyuncu oynatmaya korkmuyor. Gecen bir macta 17 yasindaki cocugu sag bek oynatmisti. Umarim Ozana da erkenden sans verir

Yolu açık olsun aslan parçasının. Umarım 23-24 yaşlarında Bayern Münih savunmasında görürüz kendisini. Stutgart onun için güzel bir sıçrama tahtası olur. Almanya'da kendini daha da geliştireceğini düşünüyorum.

DxHs1lIXQAAq1OE.jpg

1547742571059.png

Asıl şimdi ağlattı

Samimi gelmedi. Biri kovalıyormuşcasına kaç Fatih hocayı yarı yolda bırak ama sonra işler kötü giderse dönecek yerim olsun diye Galatasaray ailem temalı yazı yazdır. Hem ayranı dökülmesin hem de şeyi şey olmasın hesabı.

Sana güvendik profil resmine bile koyduk olana bak.

Samimi gelmedi. Biri kovalıyormuşcasına kaç Fatih hocayı yarı yolda bırak ama sonra işler kötü giderse dönecek yerim olsun diye Galatasaray ailem temalı yazı yazdır. Hem ayranı dökülmesin hem de şeyi şey olmasın hesabı.

Sana güvendik profil resmine bile koyduk olana bak.
kardesım ne profıl resmıymıs son 5 msjda bunu yazmıssın degıstırmek cok mu zor

Benim aklımın almadığı bir nokta var. Galatasaray aşkıyla yanıp tutusan her gün 300 km yol giden ve bu hedefine ulaştıktan 6 ay sonra avrupa hayali yaşamanın mantığı nedir. Biz mi çok duygusal düşünüyoruz anlamıyorum. Sorun paraysa ki sözleşme yenilediğinde zaten ona yakın rakamları bizdende alacaktı.

Bir galatasaraylı olarak, bir gün Galatasaray'da oynama imkanım olsa o formanın tadını çıkarmadan başarılar elde etmeden gitmeyi düşünmezdim.

Benim aklımın almadığı bir nokta var. Galatasaray aşkıyla yanıp tutusan her gün 300 km yol giden ve bu hedefine ulaştıktan 6 ay sonra avrupa hayali yaşamanın mantığı nedir. Biz mi çok duygusal düşünüyoruz anlamıyorum. Sorun paraysa ki sözleşme yenilediğinde zaten ona yakın rakamları bizdende alacaktı.

Bir galatasaraylı olarak, bir gün Galatasaray'da oynama imkanım olsa o formanın tadını çıkarmadan başarılar elde etmeden gitmeyi düşünmezdim.
Hayatını futbola adamış çocuk. İlk basamak olarak tabiki altyapısında oynadığı takımın formasını giymenin hayalini kuracak. Ondan sonra her futbolcunun hayali Avrupa'da oynamak ulaşabileceği en iyi yere ulaşmaktır. Ben bu formanın aşığıyım diyen adam için bile. Çünkü dediğim gibi hayatını futbolcu olmaya adıyorsun.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayatını futbola adamış çocuk. İlk basamak olarak tabiki altyapısında oynadığı takımın formasını giymenin hayalini kuracak. Ondan sonra her futbolcunun hayali Avrupa'da oynamak ulaşabileceği en iyi yere ulaşmaktır. Ben bu formanın aşığıyım diyen adam için bile. Çünkü dediğim gibi hayatını futbolcu olmaya adıyorsun.

Tamamda kardeşim avrupaya gidersin hayal olarakta takımınla aynı seviyede yada daha üst bir takımı hayal edersin. Kendinede güveniyorsan (ki güveniyor bu çocuk) yenilersin sözleşmeni 2-3 sene daha takılır ondan sonra zaten daha iyi bir takıma daha iyi transfer yaparsın. Hala mantıksız şeyler var

Tamamda kardeşim avrupaya gidersin hayal olarakta takımınla aynı seviyede yada daha üst bir takımı hayal edersin. Kendinede güveniyorsan (ki güveniyor bu çocuk) yenilersin sözleşmeni 2-3 sene daha takılır ondan sonra zaten daha iyi bir takıma daha iyi transfer yaparsın. Hala mantıksız şeyler var
Duygusal düşünmeyip olaya tamamen kariyeri açısından bakarsak yine 1.5 sene daha oynamalıydı bence bu kadar acelesi yoktu. Ama elinde fırsat varken bu kadar teklif varken kaçırmak istemedi bence. Stuttgart bize göre kendini çok daha fazla geliştirebileceği bi takım.

ozan icin dogru secim gurur duydum insallah kendisini daha fazla gelistirir bir gun belki galatasaraya geri donmesinide bilir
yolun acik olsun aslan

Üst Alt