Ozan Tufan: "Top taca çıksın diye dua ediyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Tufan: "Top taca çıksın diye dua ediyorum"

'TACA ÇIKSIN DİYE BAZEN DUA EDİYORUM'
Ozan Tufan: "Türkiye Ligi'nde futbol biraz duruyor sahada. Yere yatan futbolcular, zaman geçirmeler... Premier Lig'e geldiğim günden beri top taca çıksın diye bazen dua ediyorum nefes almak adına. Saliselik taç atışları var. Pozisyon alalım, dinlenelim, nefes alalım yok. Birkaç haftadan sonra ben de alıştım. Premier Lig'de bazı maçlarda durunca benim de garibime gidiyor. Niye duruyor bu futbol diyorum. Türkiye Ligi'ni izliyorum, beğenmemeye başlıyorum. Gözümüz alıştı Premier Lig'in futboluna."

'YALNIZ HİSSETTİRMEMEYE ÇALIŞIYORLAR'
"Buraya geldiğimden beri Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder, Mesut Abi, bizim Fenerbahçe'den İrfan arıyor. Yalnız hissettirmemeye çalışıyorlar. Joshua King'le aram iyi. Daha çok yemeğe çıkıyoruz, vakit geçiriyoruz onunla. Geliyor alıyor, sağ olsun."

"Dünya Kupası'nda olmak istiyoruz ama play-off'a kalan takımlar da daha önce oynadığımız zorlu takımlar. Yenilebilirler mi yenilebilirler. Ancak biz de yenilebiliriz. Aslanlar gibi çıkıp oynayacağız

"2 tane play-off maçı oynayacağız. Örneğin İtalya'yla oynuyorsunuz, geçtiniz diyelim, yine 1. torbadan Portekiz gelebilir. Bu biraz zor. Biz zoru severiz. Hollanda'yı 4-2 yeniyoruz, deplasmanda 6-1 yeniliyoruz. Vay aman neden böyle oldu, milli futbolcular oynamak istemiyor deniyor. Böyle bir şeyin olması mümkün değil. Bütün başarılarımız zorluklarla geliyor. Hollanda yenilse az kalsın 1. oluyorduk. İmkansızdan geldik."

'TACA ÇIKSIN DİYE BAZEN DUA EDİYORUM'
Ozan Tufan: "Türkiye Ligi'nde futbol biraz duruyor sahada. Yere yatan futbolcular, zaman geçirmeler... Premier Lig'e geldiğim günden beri top taca çıksın diye bazen dua ediyorum nefes almak adına. Saliselik taç atışları var. Pozisyon alalım, dinlenelim, nefes alalım yok. Birkaç haftadan sonra ben de alıştım. Premier Lig'de bazı maçlarda durunca benim de garibime gidiyor. Niye duruyor bu futbol diyorum. Türkiye Ligi'ni izliyorum, beğenmemeye başlıyorum. Gözümüz alıştı Premier Lig'in futboluna."

En ufak müdahalede kurşun yemiş gibi çığlık çığlığa kendini yerlere fırlatan birinden bunu duymak ilginç.

kızım sana premier ligde oynuyorum diyorum, neden inanmıyorsun.

2551984_c78d82d41219bbada1ff572bd29953dc_640x640.jpg

MT'ye çağrılmadığından beri takımın beli doğruldu hala kendine pay biçme derdinde dombili.

Sarkık göğüsleri ve göbeğiyle yıllarca top oynamış gitmiş Watford'un yedeği olmaktan şov yapıyor. Sen önce süre al.

Üst Alt