Özbek: "160 milyon euro yıllık gider var" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek: "160 milyon euro yıllık gider var"

Ulan gerizekali;
oyuncu gondermiyorsun, oyuncularin maaslarini indirmiyorsun, oyuncu satamiyorsun... Çaycilari cikararak mi zarari azaltacaz?

Bir tane de muhabir sormuyorki CL ye katilmanin ve sampiyon olmanin gelirleri su kadar, bunlar olmadan nasil borcu azaltmaya calisiyorsunuz?

Sene basinda zibilyon tane top class beles oyuncu vardi. Alsaydik hem cl de ceyrek final garantiydi hem de sampiynluk.

Satilmis, serefsiz medya....

Kaynak AA olduğu için doğru olma ihtimali yüksek.Kimin ne kadar borcu olduğunu devlet biliyordur.

CaNJ4aHWEAApJuk.jpg

iyi sponsor parasi almisiz

Vatan millet sakarya ile yine laf kalabalığı yapmış bugüne kadar senin yaptığın ve belgelerle ortaya koyduğun ne var kardeşim bize onu söyle eğer gelirler sayesinde borç azaltılmıyorsa ve bu borç sürekli en tepede sabit kalıyorsa bu gelirler nereye yönlendiriliyor?Çık açık açık deki artık batan geminin içindeki bir fareyim ben ve gemi batana kadar bu kırıntılar ile karnımı doyuracağım.

bişeyler anlatmış ama o anlattığı şeylerden hemen sonra sürekli romantizm eklemiş :asd:

yeni bişey deniyor olsa gerek :asd:

Birisi bana açıklayabilir mi gerçekten bilmediğim için soruyorum.

Bu kadar borcumuz var ise neden gayrimenkullerden satılıp borcumuz kapatılmaz, para mı aktaramıyoruz spor kulübüne nedir tam olarak neden?

Bir spor kulübüne gerekli olan bir stat bir antrenman kompleksi birde salon diğer branşlar için, sanki şöyle adası vardı şöyle oteli vardı diye tarihe yazılacak. Çıkar elde olanları doğru düzgün takıma kulübe yatırım yap 30 sene sonra o arsanın yükseleceği kadar, otelden kazanacağın kadar zaten marka değerin yükseldiği için kazanırsın.

Yatırım yapmadan karşılığını alamazsın kardeşim böyle koca statta 10.000 seyirci önünde can çekişir durursun ne yazık ki.

2023'e kadar tüm gelirler temlikli mi?!

Yuhhh

Birşeyler satmamız lazım yoksa her yıl anca bankaları faiz ödemekten iyice zengin edecez...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bana kalsa adayı satarım ama imkansız gibi.Mutlka Florya satılmalı ve gelen para sadece banka borçları kapatılmalı.Amatör şubeler sadece sposor+yayın geliri+kombine-bilet satışı ile idare edilmeli..
Kimse kimseyi kandırmasın,bu borç Hamiti-Tarıkı göndermekle bitmez.Arsalardan biri mutlaka satılmalı.
Floryanın piyasa değeri ne kadar?

Bana kalsa adayı satarım ama imkansız gibi.Mutlka Florya satılmalı ve gelen para sadece banka borçları kapatılmalı.Amatör şubeler sadece sposor+yayın geliri+kombine-bilet satışı ile idare edilmeli..
Kimse kimseyi kandırmasın,bu borç Hamiti-Tarıkı göndermekle bitmez.Arsalardan biri mutlaka satılmalı.

Aynen. Ciddi bir feda demeden bu borç kolay kolay kapanmaz. Ancak radikal kararlar ile birşeyler satılıp borçlar kapanmalı. Hem senelik 40m'luk faizden kurtuluruz.

Her sene 40 m çöpe gidiyor yazık...

O parayla takıma çağ atlatırsın çağ her sene...

Şehit verdik ne demek lan görende maçtan sonra oyuncuları savaşa yolluyoruz zanneder. Tamam dramatik bir durum ama bu ona bunun üzerinden kendini savunma hakkı doğurmaz

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Ulan dolmuşcu o zaman neden kimseye git diyemem diyorsun sen mal misin ? Durup dururken mi azalacak bu borc yalanci adi herif

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen. Ciddi bir feda demeden bu borç kolay kolay kapanmaz. Ancak radikal kararlar ile birşeyler satılıp borçlar kapanmalı. Hem senelik 40m'luk faizden kurtuluruz.

Her sene 40 m çöpe gidiyor yazık...

O parayla takıma çağ atlatırsın çağ her sene...

Aynen Volkan..Şuanda takımın maaş tablosu anormal derecede yüksek değil.Bu yaz zaten Sabri+Hamit gidiyor..Tarık-Umut gibiler de giderse ancak 9-10 milyonluk daha tasarruf yaparsın ama yine yetmiyor yine yetmiyor..20 milyonluk takım kurarsan ona kim sponsor olacak?Başarıyı nasıl yakalayacaksın?Başarı yoksa para da yok.
Yıllık 30 milyona sponsor filan da bulamayacağına göre geriye sadece arsa satımı kalıyor.Ben Riva için bekleyip Floryanın satılması taraftarıyım.Orası için 150 milyon dolar verirler mi acaba?

Aynen Volkan..Şuanda takımın maaş tablosu anormal derecede yüksek değil.Bu yaz zaten Sabri+Hamit gidiyor..Tarık-Umut gibiler de giderse ancak 9-10 milyonluk daha tasarruf yaparsın ama yine yetmiyor yine yetmiyor..20 milyonluk takım kurarsan ona kim sponsor olacak?Başarıyı nasıl yakalayacaksın?Başarı yoksa para da yok.
Yıllık 30 milyona sponsor filan da bulamayacağına göre geriye sadece arsa satımı kalıyor.Ben Riva için bekleyip Floryanın satılması taraftarıyım.Orası için 150 milyon dolar verirler mi acaba?

Bilmiyorum ama yeni yapilan otelde satilacak dedikodular var. 100 kusur milyona satilacakmis. Arti Florya'yida satarsak etti 300-400m arasi bir para. Bu para ile borcun cogu kapaniyor herhalde.

Unal Aysal Galatasaray bu borc yukunden ancak gayrimenkulleri degerlendirerek kurtulabilir gayrimenkulleri degerlendirelim dedi. Divan sicak bakmadi. Ben hayatimda transfer yapmayarak borc kapatan bir klup duymadim varsa biri ornek versin.

Artik yabanci siniri kalkti. 11 tane yabanciyla sahaya cikabiliyorsun. Buraki 2.5 m.euro senelik ucreti+ 6 m.euro bonservise satsaydik bir senelik 8.5m. euroluk butcede yer acabiliyoruz. Adam olan, 3 tane Buraktan daha kaliteli santrafor getirir o paraya. Hamit+Selcuk gondersen 6m. euro yer aciyorsun yine git bir tane adam gibi orta saha al. 6 ay sonra kontrati bitecek donka 2m. euro veriyorsunuz. Sizin yapacaginiz hesabi s2eyim Dursun.

su anda floryadaki arsamizin degeri 500-550 milyon euro degerindeymis galiba..

Üst Alt