Özbek: "Galatasaray, Türkiye'de ilklerin takımı'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek: "Galatasaray, Türkiye'de ilklerin takımı''

IN DURSUN WE TRUST

s5.jpg

O değilde olursa bakmışın direnip bide başarılı olmuyormu ?
Forumca salıyoruz sonuçta adama:) ama zor ciddiden. Kulüp çok iyi durumda olsa bile bütçe konusunda zor işi bu kafayla

O değilde olursa bakmışın direnip bide başarılı olmuyormu ?
Forumca salıyoruz sonuçta adama:) ama zor ciddiden. Kulüp çok iyi durumda olsa bile bütçe konusunda zor işi bu kafayla

Sunu sormak lazim aslinda, bu sene futbolda Avrupa ligini kazansaydik , ligde de su an basketbol takiminin oldugu durumda olsaydik

Buna karsin basketbolda da futbolda oldugumuz gibi 6-7 cilik duzeylerinde olsaydik

Dursun ve yonetimi ayni derecede elestirilir miydi ?

Sunu sormak lazim aslinda, bu sene futbolda Avrupa ligini kazansaydik , ligde de su an basketbol takiminin oldugu durumda olsaydik

Buna karsin basketbolda da futbolda oldugumuz gibi 6-7 cilik duzeylerinde olsaydik

Tabiki hayır. Türkiye'de yöneticiler maalesef sadece sonuçlara göre değerlendirmeye giriyor ki kulüplerin mali durumu bundan dolayı borç batağında zaten.
Başarılı olman gerekiyor tabiki ama hesapsız kitapsız amatörce paraları harcayarak olmaz bu iş. Avrupada da çok yanlış yönetilen kulüpler var ama yani ki zaten bundan dolayı ffp devreye girdi

Antipatik başkan.

Seramonide gördüğüm an TV 'yi kapattım ki zihindeki o nadide anılar zedelenmesin...

Güzel bir bakış açısı. Çok haklısın ve bu nedenle Özbek'i de fazla eleştirmek istemiyorum. Zira çok kötü bir mali yapı var kulüp olarak ve zor dönemde başkanlık yapıyor. Enkaz edebiyatı yapmak gibi olmasın ama durum böyleyken böyle yani.

aslinda baska yere evrildi ama ben mesaji yazarken mali durum ya da saha sonuclari gibi etmenleri gundeme getirmek istememistim

sordugum spor branslari ile ilgiliydi .. basari durumu olarak bir an icin futbol ile basketbolu yer degistirseydik ,yonetime olan tepki ayni mi olurdu , merak ettigim o

Üst Alt