Özbek Kardeşler 2021'e Kadar Kalırsa - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek Kardeşler 2021'e Kadar Kalırsa

Sinan Bilgin kurul içindeki tutumu bilmiyorum. Haklı olabilirsiniz. Kurul içinde muhalefet de yok diyorsunuz. Ben de taraftar ve medya dışında Dursun Özbek'in eleştirildiğini görmedim. Kuruldakilerden biri çıkıp Dursun Özbek'e sen ne yapıyorsun demiyor. Niye? Kimse zor durumdaki Galatasaray'a Başkan olmak istemiyor mu? Ya da başka şeyler mi dönüyor kulüp içinde. Bilmiyorum ama şu Riva Florya meselesi çıktığından beri huzur bulmadık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilk-bulusmada-kizla-yarra-yering-icmek_867827_m.jpg

basmayla yakmayla olmuyor maalesef adamlar tutucu ve kulübün sahibi. sen ben gözlerinde müşteri veya galatasaraylıyım demeye bile layık olmayan çapulcularız.
hatırlayın özhan canaydına tepkilerin en yüksek olduğu dönemde yine seçim kazandığı bi seçimde taraftar liseyi bastı insanların kudurduğu nefret ettiği özhan canaydın liselilerin omuzlarında özhan abi tezahuratlarıyla salondan ayrıldı.

o herifler istemediği müddetçe taraftar baskısıyla falan kimse indirilemez. indirilemedide. taraftar bi adnan sezgini bile yollayamadı zamanında. zamanı gelir işleri koltuktaki kişi ile biter taraftar belki ozaman küçük bi bahane olur.

tek çare aralarından çok güçlü biri çıkacak ben artık başkan olmak istiyorum diyecek bunlardan daha iyi yönetirim diyecek aynı 2011deki gibi bi bahane bulup koltuktakinin kıçına tekmeyi basarlar. ancak ne öyle biri var ortada nede dursunla işleri bitmiş değil

Dursun ve türevleri -gerçi bunun türevi olamaz herhalde- gibi biri olacaksa başkan, ben kesinlikle ve kesinlikle kulübün satışa çıkartılmasını ve zengin bir Katarlı, Rus, Çinli vs milyarder tarafından satın alınmamızı istiyorum. Adam hiç değilse yatırımını yapar ve para kaybetme korkusundan adımlarını dikkatli atar. Orta sınıf takımlar bile bu tarz milyarderler sayesinde şahlanabiliyorsa, Doğu Avrupa'nın en büyük kulüplerinden biri olan Galatasaray hayli hayli şahlanır. Bundan kaçmaya gerek yok. Çünkü bu tarz bir yönetimin daha kötüsü yok..

sportif AS yi kimse satin almaz cunku yonetim hakki dernegin uzerinde . turkiyede bu tip satislarin yapilmasi mumkun degil , bahsetmistik bundan

dunyanin en zengini de alsa sportif AS yi , yine kendi kararlari ile yonetemeyecek , yonetme hakki dernegin secilmis baskan ve yonetimine ait olacak

yani sportif as nin sahibi maxi pereira yi isterken ,bizim yonetim kurulumuz sabri kalsin derse sabri kalacak , kim neden alsin ?

2021'e gerek yok. 30 Haziran itibariyle hala görevde olursa, Galatasaray biter.

Divan ve kongre üyelerini tarih affetmez.

recete belli zengin bir renktasimizi ayartip kasimpasayi satin aldiracagiz, kulubun adini Galat Sarai olarak degistirip maclarimizi ft stadinda oynayacagiz bu kadar basit. uyeler de 2 milyar dolar borclu kulupleriyle birbirlerine pilav yedirip dursunlar

Bu arada sirket de satilamaz cunku hisselerin ciddi bir bolumu borsa kotasyonunda. Halkin elinde yani. Kisaca bu satis muhabbeti mali ve hukuki anlamda mumkun olmayan bir durum

Surekli bunu konusup sanki olasiligi varmis gibi secenek olarak sunmaya gerek yok ,cunku mumkun degil

Aktif Galatasaray'lı sayısı 500.000 civarı, normal Galatasaray'lı 20 milyon desek bu sayılar 5 kat azalır.

2021'de aktif Galatasaray'lı sayısı 10 kat düşer.

Dursun bir proje ve kukladır, siyasetin bakterisidir, gerçek Galatasaray taraftarı harekete ne zaman geçecek ve boykot başlayacak merak ediyorum.

Üst Alt