Özbek: "UEFA kararını 1 hafta içinde açıklayacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek: "UEFA kararını 1 hafta içinde açıklayacak"

Galatasaray başkanı Dursun Özbek ve yönetim, UEFA ile yapılan toplantıdan çıktılar, başkan Özbek açıklamalarda bulundu.
dursunozbek_uefa_gorusme_230216.jpg

UEFA Finansal Kontrol Kurulu (CFCB) Yargı Komisyonu’ndaki karar oturumuna, Galatasaray Spor Kulübü’nü temsilen Başkan Dursun Aydın Özbek, Hukuktan Sorumlu Başkan Yardımcısı Eşref Alaçayır, Genel Sekreter Fatih İşbecer, Yönetim Kurulu Üyesi Ural Aküzüm, Mali İşler ve Satın Alma Operasyon Direktörü Sedef Hacısalihoğlu ile Avukat Jean Louis Dupont katıldı.

Galatasaray'ın Uefa toplantısı sona ererken Başkan Dursun Özbek açıklamalarda bulundu.Özbek, "Hakimler kurulunun bir karar vereceğini söylerken, özellikle kararı CAS'a götürme konusu üzerinde durdu.

Özbek bir cezanın söz konusu olmadığını ve kararın 1 hafta içinde çıkacağını ifade ederken, "Son derece güzel bir savunma verdik. 1 hafta içerisinde karar çıkacak. CAS'a da da götürme hakkımız var. Bekleyeceğiz. Ceza almadık, 1+1 ceza öngörülüyor, biz de bunu kabul etmediğimizi anlattık. Buranın iki aşama olduğunu unutmamak lazım. Olumsuz durum olursa CAS'a da gidilir. Ama buna gerek olacağını düşünmüyorum. Galatasaray'ın ceza alamamsı gerektiğini anlattık. İki tarafın birbirini anladığı bir toplantı oldu. Buradan iyi bir sonuç alacağız. UEFA'nın bize teklif ettiği iki ceza seçeneği var, ağır olanı almak istemediğinizi savunmamızda belirttik. Tek bilek tek yürek kampanyasını da anlattık, zaten hepimizin bilekliklerinde vardı" diye konuştu.

Ajansspor.com

Son düzenleme:
Alacaksak bu sene alalım kasıp durmayın işte..Tek hedefimiz uefaya katılma hakkı alıp pas geçmek zaten bu sene cl olmayacak..Bari seneye men cezasıyla korkutulup transfersiz kalmayalım..Adam gibi bi takım kurar Ft Aysallı szon gibi bomba gbi başlarız.. Şimdi erteletip ömürboyu başımıza bela edecez bu mereti

Bileklik belki para olarak dönüş yapmaz ama proje olarak iyi işti
Özellikle olayı anladıktan sonra umarım taraftarı inanmayan adama UEFA inanmıştır.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt