"Özer Hurmacı, Galatasaray’ın transfer gündeminde" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Özer Hurmacı, Galatasaray’ın transfer gündeminde"

ozer_hurmaci_soz_kurbani13954322100_h1139478.jpg

Tecrübeli orta saha oyuncusunun dayısı, Trabzonsporlu eski milli futbolcu önemli açıklamalar yaptı.

ÖZER'İN GİTME İHTİMALİ VAR

Radyospor’da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Çelik, "Özer Hurmacı, Galatasaray’ın transfer gündeminde. Bazı şartlar ve koşullar var; bu şartlar yerine getirilirse Özer’in transfer olması için bir engel kalmıyor; fakat Galatasaray Leiva ve Lassana’dan haber bekliyor eğer anlaşamazlarsa Özer transferi gerçekleştirilecek , bu transfer için Trabzonspor’a çok cüzzi bir miktar (500 bin €) verilecek" dedi.

GALATASARAY'DA BAŞARILI OLUR

Lemi Çelik, "Oyunu iki yönlü oynayabilen çok başarılı bir isim,çok yetenekli bir sporcu fakat futbol içindeki şansızlıklar, sakatlıklar bu performansını etkiledi,çok takım değiştirdi ve kötü bir süreçten geçti , fakat Galatasaray gibi büyük bir takıma giderse başarılı olacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

AJANSSPOR - ÖZGÜR SANCAR

Ulan seneye bir sürü çöpten kurtulucaz diye seviniyoruz adamlar daha da beterlerini getirme peşindeler.Özer kadar rezil kepaze bir topçu herhalde dünyada arasalar bulamazlar.Bu adam gelirse de ana avrat sövüp sağlam bir ceza alırım

Bu yonetim varken hersey mumkun.

Levent midir nedir dunya yildizlariyla gorusuyoruz dedi ama ala ala Serdar , Emrah , Cavanda , Cigerci , Eren aldik.

Bu adamdanda nefret ettim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt