GSC Haber - Özgörkey: "4 Haziran günü toplam ciromuz Man United ve Barcelona'dan sonra Avrupa'daki en büyük cirodur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Özgörkey: "4 Haziran günü toplam ciromuz Man United ve Barcelona'dan sonra Avrupa'daki en büyük cirodur"

Galatasaray Başkan Yardımcısı ve Mağazacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özgörkey: "4 Haziran günü toplam ciromuz Manchester United ve Barcelona'dan sonra Avrupa'daki en büyük cirodur. İlk üçteyiz, arkamızda Real Madrid, Bayern Münih, Arsenal var."

Cemal Özgörkey: "Forma lansman günü tüm Türkiye'de 28 bin 500 adet Galatasaray forması satıldı. Bu, Türkiye'de bir günde satılan forma rekorudur."

stadta maç günü 2 saate yakın sıra bekledim. maç öncesi nz'de de yağmura tutulduk donuma kadar ıslandım diyebilirim. @Onur Bakır (heyecanlanma) 2 secenek vardı önümde ya çıplak maçı izlemek ya da üzerime birşeyler almak. cumhuriyetin 100.yıl tshirtünü aldım. bu sene sandıktan çıkan marshall logolu okan formamızı giyemedik.

stadta maç günü 2 saate yakın sıra bekledim. maç öncesi nz'de de yağmura tutulduk donuma kadar ıslandım diyebilirim. @Onur Bakır (heyecanlanma) 2 secenek vardı önümde ya çıplak maçı izlemek ya da üzerime birşeyler almak. cumhuriyetin 100.yıl tshirtünü aldım. bu sene sandıktan çıkan marshall logolu okan formamızı giyemedik.

danyalll ne anlatıon lan

Üst Alt