Özgür Işıtan Gün - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özgür Işıtan Gün

galasevgisi denen yarın yeni td gelse galatasaray yansın diyecek adama inanıp kimseye sallamam

kendisini paralı troll ya da akraba olarak görüyorum

ışıtan beyin de burak beyin de zamanı var
işlerine bakar konuşuruz

Akp nasıl havuz medyası oluşturduysa terimde kendine bir medya oluşturdu bu gsevgisi,tansel,erinç tayfası başta olmak üzre

Mc bi ara yk toplantısı yapacaktı tansel hemen ftnin kovulma ihtimaline karşı söylenti çıkardı ve milleti örgütleyip kamuoyu oluşturup kararı aldırtmadı

Ailevi ilişkileri,haber alma önceliği olduğu için ft başarısız ama eleştirmiyolar,daha 40ı çıkmamış tudoru yerden yere vuranlar bunlar değilmiydi,çöp belhanda terimin prensi diye sırf yardakçılık için yok asistin asistini yapıyomuş,koşan 10numaraymış,hiç skor yapmayınca artık 10noların devri bittiler,bioya kelhanda yazmalar,güzelledilerde güzellediler

Bunların derdi gs başarılı olsun ama bizle olsun,biz yoksak olmasın,yeterki mamalar kesilmesin(mamadan kastım salt para değil haber vs)

Sürece bakıyorum transferle ilgilenen ışıtandı 1 hafta,sonra harun muslu denen adam(şükrünün kankasıymış) twitterda ışıtanı kastederek bişeyler yazdı sonra gsevgisi aleni bir şekilde adamı hedef gösterdi ,akabinde terimci haluk y de bu konuyu işledi ışıtana geçirdi

Ne olduysa ışıtana atış serbest oldu ve belkide terim tranferler için pasifize edilmiş şükrüye tekrar görev verdi ,zaten bizzat şükrü hanedar olduğunu düşündüğüm gsevgisininde 1 hafta 10 gün kayıplara karışıp dün bu mevzular patlayınca ortaya çıkmasıda ayrı bir tesadüf

Işıtanı yiyecekler matmazel

Bize kötü gösterilen değilde kötü gösteren kötüdür belki,farklı yönlerden bakmayıda deneyelim

Akp nasıl havuz medyası oluşturduysa terimde kendine bir medya oluşturdu bu gsevgisi,tansel,erinç tayfası başta olmak üzre

Mc bi ara yk toplantısı yapacaktı tansel hemen ftnin kovulma ihtimaline karşı söylenti çıkardı ve milleti örgütleyip kamuoyu oluşturup kararı aldırtmadı

Ailevi ilişkileri,haber alma önceliği olduğu için ft başarısız ama eleştirmiyolar,daha 40ı çıkmamış tudoru yerden yere vuranlar bunlar değilmiydi,çöp belhanda terimin prensi diye sırf yardakçılık için yok asistin asistini yapıyomuş,koşan 10numaraymış,hiç skor yapmayınca artık 10noların devri bittiler,bioya kelhanda yazmalar,güzelledilerde güzellediler

Bunların derdi gs başarılı olsun ama bizle olsun,biz yoksak olmasın,yeterki mamalar kesilmesin(mamadan kastım salt para değil haber vs)

Sürece bakıyorum transferle ilgilenen ışıtandı 1 hafta,sonra harun muslu denen adam(şükrünün kankasıymış) twitterda ışıtanı kastederek bişeyler yazdı sonra gsevgisi aleni bir şekilde adamı hedef gösterdi ,akabinde terimci haluk y de bu konuyu işledi ışıtana geçirdi

Ne olduysa ışıtana atış serbest oldu ve belkide terim tranferler için pasifize edilmiş şükrüye tekrar görev verdi ,zaten bizzat şükrü hanedar olduğunu düşündüğüm gsevgisininde 1 hafta 10 gün kayıplara karışıp dün bu mevzular patlayınca ortaya çıkmasıda ayrı bir tesadüf

Işıtanı yiyecekler matmazel

Bize kötü gösterilen değilde kötü gösteren kötüdür belki,farklı yönlerden bakmayıda deneyelim

Katılmıyorum. Tudor'u eleştirmemek ayıptı hele Bşk ye karşı tarihin en kötü maçını oynadığımız tarihi farktan kurtulduğumuz o maçı bile unutmak kolay değil. Terim ile Tudor'u aynı kefeye koymak saçma olmuş.

Havuz medyası benzetmesi de çok yanlış 2 3 kişinin twiti ile havuz medyası oluşmaz.

Işıtan Gün meselesine gelirsek, hoca ile aralarında nasıl bir ilişki var bunu kimse net bilmiyor sadece dedikodular var. Ayrıca bu transferlerde hocayı suçmalamkta çok saçma.

Ama saçma olan ve eleştirilmesi gereken bir konu ise transferlerde Işıtan beyin ortağı menejer Ogan Tarhan ile birlikte çalışması. Bu yolsuzluk ve usulsüzlük yapmaya çok açık bir durum. İlla yapmaları bile gerekmiyor yapmasalar bile yaptı derler ve aksini ispat etmek te kolay olmaz. Biz bu yönetime idealis ve profesyonellerin ön plana çıktığı bir yönetim olarak gördük. hala Ogan Tarhan gibi menejerler üzerinden transfer operasyonu yapılması saçmalık. Dediokuların önünü kapatmak istiyorsa ışıtan bey ortağı menejer Ogan tarhanla birlikte transferler için görüşmemeli tek başına yürütmeli tüm görüşmeleri. Kendisinden beklentimiz büyük umarım yanıltmaz bizi.

Üst Alt