Özgür Işıtan Gün - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özgür Işıtan Gün

Işıtan Bey'e ne oldu bilen var mı?Hala yönetimde de mi/öyle ise görevi nedir?
En heyecan duyduğumuz isim kendisiydi çünkü.Hollanda'dan bağlantılar kuracak bize diyorduk :(

Net sekilde pasifize edildi artik yonetimin icinde gruplasma oldu da mi yapildi yoksa FT mi izin vermedi aktif rol almasina bilmiyorum ama kesinlikle B planini bu adam yapiyordur gibi geliyor bana

Ee Burak Elmas yönetiminden 'işe yarar' kim kaldı?Remzi Sanver bey mi?Onun da müthiş diksiyonu ve Twitter'da paylaştığı şiirlerinden başka bir icraatini göremedik zaten.
Hem ülkemizin hem Gsmizin erken seçime ihtiyacı var, bu kesin.

Isitan bey herhalde transferde ben sorumlu olacagim diye dusunmustu, oyle vaad edildi.

Terim transfer icine sokmayinca, istifa gelecektir.

Burak Elmas seçim zamanı hep Işıtan Gün'ü ön plana atıp futbol şubesini avrupalı mantalitesiyle yöneteceğiz propagandasıyla taraftarın gönlüne oynamıştı. Gençleştirmeyi Fatih hoca yaptı olduya getirdiysek mevcut kurla yurt dışında kulüp alıp idare edeceğiz olayının da bir süre askıya alındığını kabul edersek bu abimizin kulüp içi vasfının anlatılması lazım. Kulüp adına bir ehemmiyeti yoksa seçim öncesi pazarlama aracı olarak taraftar kandırıldı öyle arkada çalışıyor diye geçiştiremezsin.

altını çok oydular o adamın. hem terimciler hem siyaset

Devre arası saçma sapan 20 transferi yapmasa efsane olacaktı. Scout Ekibine mi kandı yoksa Bülent Tulun’a mı bilmiyorum. O dönem akıllı transferler yapabilsek efsane başkan olurdu. 2. dönem listesi bile şu anki listelerden iyi. Bir de CEO işine girip, Arıboğan’a falan çok maaş ödemişti.

Üst Alt