Özlediğiniz Eski Galatasaraylı Oyuncular... - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özlediğiniz Eski Galatasaraylı Oyuncular...

Bu vesile ile bundan tam 26 sene once ki Manchester deplasman macini hatirlayalim.

Sonra da grup maclarinda Barcelona deplasmaninda attigimiz su muhtesem golü. Insanin gozleri doluyor yaw.

Barcelona golünde hocamın evindeydik rahmetli kadının salonunu inletmiştik sokaklara çıkıp bağırmıştık...Muazzam da kadrosu vardı barcanın... Hey gidi hey hele ki geri geri gidip gel gel çekmesi ne kudurtmuştu barcalıları :)

Yok esas olarak böyle basketten döndürüyor. Rahmi, Bülent ve kendisi... Gelecek görmeyince çeviriyor. O ne yılandır o gençliğimizi yedi... Kız istemeye Tansu Çillerle gidip imam nikahını Fettullah Gülen'e resmi nikahını aynı masada Recep Tayyip Erdoğan'a kıydırıp nikah şahitleri olarak da Adnan Polatı Yurdaşen Karahasanı filan ayarlayan Mehmet Ağar ile takılan bir adamdan bahsediyoruz henüz 1990ların ortası daha fetö metö yok... Yaşı yetseydi zaten CIA önce kendisini imam yapardı :)

Nasil Fetö yok o donemde? Kadinlari evlere gruplar halinde yolluyolardi. Hatta bizim eve Baba tarafindan akraba gelmisti -o zamana dek pek fakirlerdi, bunlara bulasinca costular- altin falan vaad etmislerdi rahmetli annem de kapidan kovmus bir daha da gelmeyin diye soylenmisti.

@Recep Yıldırım kusura kalma mod'cuğum biliyorum biraz konu dışı ama yazmadan edemedim.

Barcelona golünde hocamın evindeydik rahmetli kadının salonunu inletmiştik sokaklara çıkıp bağırmıştık...Muazzam da kadrosu vardı barcanın... Hey gidi hey hele ki geri geri gidip gel gel çekmesi ne kudurtmuştu barcalıları :)

O Manchester macinda Stumpf uzuntusunden kahrolmustu 3. Golu yedigimizde. Simdikiler kufrediyor bize.

Ben de o ASY'deki ilk Barca macina gitmistim. Gece 9'daki mac icin oglen 1'de iceri girmistik biz oturdugumuzda stadium 4'te biri coktan dolmustu.

Eski avatarima donecem. Anilar ah ah 🥺

Nasil Fetö yok o donemde? Kadinlari evlere gruplar halinde yolluyolardi. Hatta bizim eve Baba tarafindan akraba gelmisti -o zamana dek pek fakirlerdi, bunlara bulasinca costular- altin falan vaad etmislerdi rahmetli annem de kapidan kovmus bir daha da gelmeyin diye soylenmisti.

@Recep Yıldırım kusura kalma mod'cuğum biliyorum biraz konu dışı ama yazmadan edemedim.
O zaman daha başbakan tehdit edemiyorlardı ya üstat

Üst Alt