Tier 3 - Palmeiras'tan Tetê'ye Teklif Var - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Palmeiras'tan Tetê'ye Teklif Var

Mali açıdan : tabii ki olumlu

Takım açısından riski : BAY olaki gelmeyebilecek olan sol bek trasnferi yerinde BEK oynar ise , ziyech sakat modda olursa sağ açıkta ters ayak Kerem A ya da Zaha'yı devşirmek durumunda kalabiliriz. Ufak risk olarak bu var benim gözümde.

Para etmesi para ettiği anlamına gelmiyor

Bence yanlis dusunuyorsunuz..

Neden?

Senin begenmedigin bir laptop, bir gencin hayali olabilir

Senin begenmedigin bir arabayla , yeni ehliyet almis birisi acemiligini atabilir.

Sen villada oturuyorsun belki, villan 2 katli biraz daha iyisini almaya calisiyorsun.
Ama baska birisi bodrum kat bir dairenin hayaliyle yanip tutusuyor olabilir..

Futbolcuda da bu is boyledir..

Hagi bir zamanlar baska takimda dikis tutturamadigi icin Galatasaraya geldi ve efsane oldu..
96 senesini dun gibi hatirlarim..Fenerliler benle dalga geciyordu..

Bence yanlis dusunuyorsunuz..

Neden?

Senin begenmedigin bir laptop, bir gencin hayali olabilir

Senin begenmedigin bir arabayla , yeni ehliyet almis birisi acemiligini atabilir.

Sen villada oturuyorsun belki, villan 2 katli biraz daha iyisini almaya calisiyorsun.
Ama baska birisi bodrum kat bir dairenin hayaliyle yanip tutusuyor olabilir..

Futbolcuda da bu is boyledir..

Hagi bir zamanlar baska takimda dikis tutturamadigi icin Galatasaraya geldi ve efsane oldu..
96 senesini dun gibi hatirlarim..Fenerliler benle dalga geciyordu..
Hocam benim begenmedigim cep telefonuna iPhone 16 pro x carcurt plus parası veriliyorsa orada bir sıkıntı vardır. Söylediğini anlıyorum ama. Bu adama 8-10m bonservis verip, bizim gibi yıllık 2.8m vereceksen kimleri kimleri alırsın Tete nedir ya. Ki öyle bir maddi yüke gireceklerini sanmıyorum.

Hocam benim begenmedigim cep telefonuna iPhone 16 pro x carcurt plus parası veriliyorsa orada bir sıkıntı vardır. Söylediğini anlıyorum ama. Bu adama 8-10m bonservis verip, bizim gibi yıllık 2.8m vereceksen kimleri kimleri alırsın Tete nedir ya. Ki öyle bir maddi yüke gireceklerini sanmıyorum.

10 lira etmeyecek bir hisse senedine,,,300-400 lira verenler varken sikinti olmuyorsa bence bunda da olmaz.
10 liradan 400 e = 40 kat

bunda ise olsun olsun 2 kat

Hicbir ozelligi olmayan Elif elmaslar bu ulkede transfer yapti..

Brezilyali olmanin serefiyesi yuksektir.
Yuksekten fiyatlanir..

Maasi az geliyorsa, bonservisten gelecek 8 milyonu kullanarak, uzerini biz tamamlayalim. Oyle sevemedim seni kavruk cocuk.

Üst Alt