Palmer Resmen Chelsea'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Palmer Resmen Chelsea'de

20230901_104013.jpg

Chelsea, Cole Palmer ile 7+1 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Bu transferden 49.5 milyon euro bonservis bedeli alacak Manchester City.

bunlar niye devre mülk alır gibi topçularla 8-10 yıllık sözleşme imzalıyolar

Athletic'e açıklamalarda bulunan spor hukukçusu Stephen Taylor Health, "Bir oyuncuyla 7 yıllık sözleşmeniz varsa transfer ücretini bu süreye yansıtabilirsiniz. Dolayısıyla yıllık olarak hesaplar daha düşük gözüküyor. UEFA'nın getirdiği kriterlerinde harcanan parayla birlikte maaşların nasıl dağıtıldığı da önemli bir rol oynuyor." dedi.

Bu chelsea'ya etik kuralları alt üst ettikleri için sağlam bir ceza sokmaları lazım, Palmer için demiyorum bu arada bunu city'den boş adam cıkmaz ama gidip saçma sapan adamlara 50 100 milyon paralar ödüyorlar, felix mesala 10 milyonluk topçu değil 100 milyon verdiler sanırım. Piyasanın da içine ettiler, araplar bunlardan 50 kat daha mantıklı tercihler yapıyorlar.

city de bizim gibi dagiliyor oynatacak topcu kalmadi heriflerde

palmer son süper finalde onyayip gol atmadi mi niye gitmesine izin veriyorlar enteresan daha 21 yasinda

Bu chelsea'ya etik kuralları alt üst ettikleri için sağlam bir ceza sokmaları lazım, Palmer için demiyorum bu arada bunu city'den boş adam cıkmaz ama gidip saçma sapan adamlara 50 100 milyon paralar ödüyorlar, felix mesala 10 milyonluk topçu değil 100 milyon verdiler sanırım. Piyasanın da içine ettiler, araplar bunlardan 50 kat daha mantıklı tercihler yapıyorlar.

Felixi 10 milyona 6 aylığına kiraladılar ama dediklerin doğru tabi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oysa felix'e kadar iyi gidiyordu post

Üst Alt