Panathinaikos, Bakasetas ile 2.5 Yıllık Anlaşma Sağladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Panathinaikos, Bakasetas ile 2.5 Yıllık Anlaşma Sağladı

Panathinaikos, Anastasios Bakasetas ile 2.5 yıllık anlaşma sağladı.

Yunan oyuncu transferinde Pazartesi günü için sağlık kontrolü ve uçuş programı planlanıyor.

Ertan Suzgun

Bakasetas neyse en azından Yunan orada bir zararı olmaz ama Samet + Hugo hamleleri nedir hiç mi oyuncu yokta bunları istedi açıkçası oyuncu havuzunun niye bu kadar dar olduğunu sorgulamak lazım.

Fatih hoca dönemi en basiti yedek kaleci olarak Ufuk + Eray İşçan + İsmail Çipe tutması bile sıkıntıydı hocanın son yılları transfer açısında skandal şekilde işliyor.

Bakasetas neyse en azından Yunan orada bir zararı olmaz ama Samet + Hugo hamleleri nedir hiç mi oyuncu yokta bunları istedi açıkçası oyuncu havuzunun niye bu kadar dar olduğunu sorgulamak lazım.

Fatih hoca dönemi en basiti yedek kaleci olarak Ufuk + Eray İşçan + İsmail Çipe tutması bile sıkıntıydı hocanın son yılları transfer açısında skandal şekilde işliyor.
Hocanın oyuncu havuzu olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Katalog gibi önüne getiriyorlardir görüntüleri. 1-2 saat izleyip ben bunu pisiririm mantığı ile iş yapıyordur ama kanitlayamam. Eboue melo vs nasil aldik demeyin onlarda menajer önerisiydi. Menajerler sana dosyalari sunuyor sen şartına uygun seçiyorsun. İşlerin %90i böyle oluyor. Böyle olmasa herkes ayni oyuncularin peşinden koşmaz. Her sene fb-biz-bjk muhakkak bir oyuncu için yarışa giriyoruz.

Hocanın oyuncu havuzu olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Katalog gibi önüne getiriyorlardir görüntüleri. 1-2 saat izleyip ben bunu pisiririm mantığı ile iş yapıyordur ama kanitlayamam. Eboue melo vs nasil aldik demeyin onlarda menajer önerisiydi. Menajerler sana dosyalari sunuyor sen şartına uygun seçiyorsun. İşlerin %90i böyle oluyor. Böyle olmasa herkes ayni oyuncularin peşinden koşmaz. Her sene fb-biz-bjk muhakkak bir oyuncu için yarışa giriyoruz.
İlla ki scout ekibinin düşüncelerini alıyordur Marcao ve Luyindama örnekleri var ama genele bakınca tablo olumsuz forvetsizlikten devre arası Diagne'ye son gün 13 m euro vermek zorunda kaldık.

İlla ki scout ekibinin düşüncelerini alıyordur Marcao ve Luyindama örnekleri var ama genele bakınca tablo olumsuz forvetsizlikten devre arası Diagne'ye son gün 13 m euro vermek zorunda kaldık.
Yav illaki alıyordur tabiki ama ben hocanın transfer konusunda vasat olduğunu düşünüyorum. Yönetme konusunda çok iyi. Basarisiz ama iyi bir kadro mu var hemen ver motive etsin yukseltsin

Terim süper lig görmüş topçuları dolduracak yine takıma.

Bu yöntemi kendini tanımış olan oyuncular üzerinde hakimiyet kurmak için yapıyor. -ki mantıklı bir düşünce.

AMBARAT ve DANY gibi oyuncularla baslayan serüven zaman zaman verimli olsa da sonunda bizi pek dogru bir yere götürmedi. Süper Lig'de Berkan'dan sonra yüksek maliyetle oyuncu transfer etmedik.

Yurt dışında bir kulübe gidince ya da yurt dışında kulüp satın alınca Türkiye'de kim var kim yok oraya doldurma işinin hayranıyım. Sonuçta Scouting falan kim uğraşacak değil mi? Malatya'dan Necmettin'i, Konya'dan Hasan'ı al getir. Türk olmayan bir futbolcu mu alacan? Onu da Süper Lig'den al getir.

Bu iş bir Rumenlerde, bir de bizde var. Hagi geldiğinde de Florya'yı Romanya konsolosluğuna çevirmişti.

Son düzenleme:
Elbette öyle. Menejerler aynı oyuncuyu üç büyüğe birden sunuyorlar rekabet olsun, fiyat artsın diye. Bizimkilerde arttırıp duruyor. Her halde scoutlar araştırıp Okan hocaya rapor veriyorlardır. Nerden tanıyacaklar o kadar çok futbolcuyu.

Üst Alt