Panathinaikos - Galatasaray Karşılaşması Naklen TNT'de ! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Panathinaikos - Galatasaray Karşılaşması Naklen TNT'de !

Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Karşılaşması Naklen TNT'de !

Ben Türksat uydusundan TNT kanalını buldum ama maç sırasında şifreye girecekmiş diyorlar umarım girmez.

karasal yayındaki TNT değilmi

eğer öyleyse karasalda da seydrediyoruz dimi

Size iyi bir haber vereyim.Demin tnt ye e-mail gondermistim cevabi simdi geldi

Değerli İzleyicimiz,

UEFA Kupası maçını uydudan şifresiz olarak seyredebilirisiniz. Kanalımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

İYİ SEYİRLER!

Tamam daha öncede telefon açıldıydı ama burda hala şifreli olabileceği tartışılınca şüpheye düşmüştüm bu iyi oldu işte

Selcuk Renkdas bu sifresiz yayin Avrupa icin gecerli degil demi!

STAR, TRT , ATV gibi kanallarda uluslararası naklen yayın şartnamesine göre uyduya şifre uygulamak zorundalar.. Burada ise bu defa UEFA tarafından yayın sözleşmesinde ŞİFRE UYGULAMAMAK zorundalar.

yani şifre girmez... ama bi iş çıkarsada karasal yayına geçin..

STAR, TRT , ATV gibi kanallarda uluslararası naklen yayın şartnamesine göre uyduya şifre uygulamak zorundalar.. Burada ise bu defa UEFA tarafından yayın sözleşmesinde ŞİFRE UYGULAMAMAK zorundalar.

yani şifre girmez... ama bi iş çıkarsada karasal yayına geçin..

Tesekkur ederim Mehmet Renkdas bilgim oldu, bakalim belki hic riziko yapmam direk sport cafeye gider ordan izlerim.

Fakat bu karasal yayin ne demek, onu anliyamadim

Digiturk'te yokmu şimdi TNT, uyduyu tekrar kurmak farz oldu. :eek:

Ne guzel ya maci izlemem icin 3 kanal mevcut. Bir bolumde yazildigina gore maci NTV+futbol de verecekmis. Artik iclerinden sececegim hangi kanaldan izleyecegimi. :D

Rusca anlatim mi?

Turkce anlatim mi?

Azerbaycan Turkcesinde anlatim mi?

TNT'deki sunucu Star'daki gibi olursa diger ikisini tercih edecegim... :D

Ne şifresi ya adamlar paso alt yazı geçiyor arkadaşlar Pana - Galatasaray maçını şifresiz, açık olarak izliyebilirsiniz diye

Kablolu yayın'ı olanlar dikkat etsinler. TNT, Nickelodeon ile beraber sözleşme gereği dönüşümlü yayınlanıyor. Yani 9'a kadar Nickelodeon yayında. Maçın ikinci yarısında bağlanacak sanırım kabloluda TNT'ye.

Uydudan izliyoruz ancak inşallah şifre girmezler diye dakika başı dua ediyorum.Totem yapıp maç önünü yayınlarlar diye beklemedeyiz.Avanak Apti'yi izlemedeyiz. :D

Size iyi bir haber vereyim.Demin tnt ye e-mail gondermistim cevabi simdi geldi

Değerli İzleyicimiz,

UEFA Kupası maçını uydudan şifresiz olarak seyredebilirisiniz. Kanalımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

İYİ SEYİRLER!

Ooooo süper bir haber.:ciftetelli:

Resmi sitesinde de bas bas bağırıyor kanal herkese açık şifre girilmeyecek diye.

Üst Alt