Panathinaikos - Galatasaray Karşılaşması Naklen TNT'de ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Panathinaikos - Galatasaray Karşılaşması Naklen TNT'de !

Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Karşılaşması Naklen CNN Türk'te!

Ya ben anlamiyorum bu isi. Benim bildigim Haber kanali Cnn Türk mü vericek bu maci?

Ne alaka?

Farketmez ki ! Sonuçta hepsi Doğan Grubu'nun kanalı istediğinden verir .

Arkadaşlar konuyu haber kanalı, film kanalı diye alacaksanız. Toulouse - Trabzonspor maçınıda Loca kanalı verdi Loca kanalıda sinema kanalı ;) Yayın hakkı adamların elinde istedikleri kanalda verirler ama Turkeyforum'da büyük ihtimalle TNT'de olacak yazıyor.

D-Smart'ın sitesinde şimdilik Cnn Türk olarak gözüktüğü için başlık böyle kalacak...

Şuan cnn izliyorum Gs-pana f5-twente maçları d-smart 42.kanal euro futbol dedi..

Gerçi bende d-smart var ama bizde izleyemiycez heralde

Ben Ictimai Tv den izliyecem maci Azeri kardeslerimiz böyle kiyak yapmis bize, reytingi onlara verelim daha iyidir.

Şuan cnn izliyorum Gs-pana f5-twente maçları d-smart 42.kanal euro futbol dedi..

Gerçi bende d-smart var ama bizde izleyemiycez heralde

Bunlar insanı yalancı çıkartır ya reklam da yukarıda yazdığım gibi diyolar resmi sitelerinde:

Şampiyonlar Ligi 17.09.2009 / 20:00 Panathinaikos-G.saray HdTV/CnnTürk

Şampiyonlar Ligi 17.09.2009 / 22:00 Fenerbahçe - Twente E.Futbol/Loca2

yazıyor.. Heralde hem euro futbol hem cnn göstercek

Bunlar insanı yalancı çıkartır ya reklam da yukarıda yazdığım gibi diyolar resmi sitelerinde:

Şampiyonlar Ligi 17.09.2009 / 20:00 Panathinaikos-G.saray HdTV/CnnTürk

Şampiyonlar Ligi 17.09.2009 / 22:00 Fenerbahçe - Twente E.Futbol/Loca2

yazıyor.. Heralde hem euro futbol hem cnn göstercek

Cnn Türk'te onların. Neyse vermezse vermesin.Uyduda bir kanal muhakkak veriyordur.İÇTİMAİ olmadı buluruz bir kaç kanal daha. :ciftetelli:

kesin %100 bilgi az önce tnt müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede maçın tnt de olduğu sylendi yani maç tnt de hayırlı olsn

Bu bilgiyi TurkeyForum'dan aldım konuyu ilk açtığımdada yazdığım gibi maç TNT'de.

Önce doğanın kanallarını açarız baktık izleyemiyoruz netden içtimai tv'yi izleriz görüntü kalitesi falan çok iyi kendi resmi sitelerinde ''netden izleyebilerseniz'' diye link koymuşlar :D

Üst Alt