PANKART ÖNERİSİ : Tema ARDA TURAN - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PANKART ÖNERİSİ : Tema ARDA TURAN

Cevap: PANKART ÖNERİSİ : Tema ARDA TURAN

Henüz bir karar verilmedi. Pankart önerilerinizi bekliyoruz...

Pankart organizasyonu Kayseri maçından sonraki ilk iç saha maçında yapılacaktır.

Önerileri alıp pankartın yapılması konusunda biraz zaman kısıtı yaşadığımız için bu karar alındı...

Niye hiddetlendiğinizi merak ediyorum hepsi bu..

Komik geldi çıkışınız..

Güzel kardeşim ben polise bu şekilde hitap edilmesine sinirleniyorum..Neden genelleme yapalım ki.. Askerimizin ve polisimizin en çok desteğe ihtiyacı olduğu zamanlarda halkımızın da onların yanında olmasını istiyorum sadece hepsi bu..Eğer çıkışım sert olduysa kusura bakma kardeşim..

Gitmesen Olmaz mı? Bitmesek Olmaz mı ?

Yada az önce tv de gördüm

Hani Gitmesen Diyoruz !!!

Bence bunun yerine takımdan gitmesi gereken futbolcuları pankarta yazsak daha yararlı olur. Özelliklede yerlileri.

Yolun açık olsun.

kendi zaten Avrupaya gitmek istiyordu/istiyor. taraftar tepkisi bahane, küfür eden varsa, abisi, kardeşi, evladı, arkadaşı gibi seven de bi dünya taraftar var

Birakin bunlari yurtdisinda Turkiye'yi en yuksek duzeydi temsil edebilecek birisi Arda, birakin gitsin oynasin Avrupa'da.

arda'ya destek kampanyasi yapmaktansa böyle bir sey yapmayi öneriyorum:

parasal konuda kesinlikle destek veririm ....

bu rezillerden kurtulmak icin eminim diger renkdaslar da destek veririler...

taraftar sdece bam diye değil,bu tarihi kara başarısızlıkta katkısı olan özellikle

SERVET

SARP

MUSTAFA

BARIŞ

BALTA

GÖKHAN

AYHAN (ELEŞTİRİLERİ ÇOK ABARTI BULSAMDA)

AYDIN

AYKUT

Bu adamlar ismini yazıp,Bir pankart hazırlayıp taraftarın istemediğini bildirmek gerekiyor..Yoksa işimiz gerçekten zor..Bunu ses getirecek şekilde yapmalıyız...

Yerli ,yabancı ayırımı yapmıyorum..yabancı oyunculardanda çoğu gidecek...Zaten sürekli değişiyor yabancılar..Ama bu yukarıdaki isimleri duyurmalıyız..

bu pankarti iceriye almazlar....stat disinda kocaman bir pankart hazirlamak lazim...

ek olarak:

zapata

cana

culio

stancu

kazim

isimlerini de yazip cok rencide ve gurur kirici bir yazi olmali ki bir dahaki sezon asla kalmak istemesinler...

yeter artik ya...insan mac izleyemiyor sinirden.

"Şampiyonluk Gelmesede Ne Fark Eder ? Sen Onurunla Oyna, Formanı Terlet, Yeter !" Böyle bir pankart yapılabilir.Ama Arda Turandan çok tüm takıma yapılmış bir pankart.

Bu Pankartlardan sonra Harbiden Arda Turan´da cikip bu Türküyü söyler...

[video=youtube;Z-PVsFMRz4w]https://www.youtube.com/watch?v=Z-PVsFMRz4w[/video]

AralARDA leley AralARDA ben kalmisim AralARDA..!!!

Üst Alt