Paok Sitesi Olayı İstanbul'un Fethine Getirdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Paok Sitesi Olayı İstanbul'un Fethine Getirdi

Cevap: Paok Sitesi Olayı İstanbul'un Fethine Getirdi

Rezalet Yunanlardan beklenen birşey Beşiktaş taraftarlarınada şaşırmıyorum. Sadece Kadıköyde değil ALİ SAMİYEN'DE DE Pankart asılmalı

zamanında istanbulda milletin karısına kızına tecavüz eden,bayrak yakan,kuran-ı kerim yakan,gece kundaklama yapan,yol kesen,camiden çıkan insanlara kurşun sıkan rumların takımı paok u beşiktaşlı rumlar kurdu diye övünenler ve destek verenler ********liğin ve vatan hainliğinin sözlüklükteki karşılığı olurlar

Ah bir Sami Yen'e gelebilseydi bunlar bakalım mecidiyeköyde bu kadar rahat hareket edebiliyorlar mıydı ?

Zamanında iyi koymuşuz bunlara normaldir yani dahada koymaya devam ederiz Avrupa'da yunan takımları çıktığı zaman bizim hemen olaya el atmamız lazım ya aslında :) Geçen sene iyi koymuştuk pana'ya.

İstanbul'un (en azından taşının toprağının) yarısı Yunan'dır. 2200 yıl onlarda kaldı, 550 yıldır da Osmanlı'da ve bizde. Bizim hala fetihi kutlamamız, hatta fetih müzesi kurmamız nasıl bir felsefeye dayanıyor, önce onu düşünelim. Sonra da bizde ki psikoloji bu ise, onlarda reaksiyon olarak ne oluşacak ona bakalım.

Sen ne saçmalıyorsun İstanbul'un fethedilmesi S.A.V tarafından istenmiştir, tabiiki kutlanacaktır. İstabul'un yarısı yunanmış saçmalığa bak.

Ya beyler, hiç atıp tutmayın.. Sanal alemmiş falan diye. Adamlar dün kameramanı linç ettiler ya Kadıköy'de. 45 otobüs 2200 kşi hep birliktee kadıköydee taraftar kovaladılar. Polis izledi. Ben izledim videoyu ya. Siz hala ne konuşuyorsunuz?

Buyrun efenim..Otobüsler kadıköy sokaklarında..

Bende yükleyecektim sildim .Herşeyden önce altındaki not daha dikkat çekici .

Genç Fener taraftarlarından,Ülkemizi alay konusu haline getirdikleri için utanıyoruz. Paok taraftarı Kadıköy'de Fenerbahçeli vatandaşlarımıza saldırmışlardır. Bunun bedeli ödenmelidir.

Şerefsizlerin acısı büyük tabii. Bir tarafları yiyiyorsa gelsinler indirsinler o minareleri. Kanımızda boğulup geberir şerefsizler.

8075_xanoum.jpg

Ne desem bilmiyorum ki.

Yunanlılarla oynarken;fener benim takımım demem.Ama keşke eleseydiler bu şerefsizleri diyorum artık..

İstanbul bir kere fethedilmiştir. Yunanlılarda bir kere denize dökülüp yurdumuzdan def edilmişlerdir.

Bırakın şeref yoksunları ve bu şeref yoksunlarının şakşakçıları kendini avutsun dursun. Benim Atalarımın fethettiği yerden hiç bir şey eksilmez!

İnsanlar, Hayal Güçleriyle İdare Edilirler.. Fakat Türkler, Gerçekleriyle !...

bu beşiktaşlıların yaptıklarına kayıtsız kalmamamız gerek.tamam git paok'u destekle ama bu abartı olmuş.demekki beşiktaşlı şarapcıların duruşu buymuş.bu vatan hainleri yüzünden ilkdefa fenere karşı sevgi duydum.

Üst Alt