papa alioune ndiaye | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

papa alioune ndiaye

pape-alioune-ndiaye.jpg

Osmanlıspor'un, adını bile yazmakta güçlü çektiğim bir Norveç kulübünde transfer ettiği oyuncu. Helal olsun valla. Anadolu kulüpleri bu işi çok iyi yapıyor. Emenike, Niasse, Fernandao, Kweuke, Ndiaye gibi adamları biz neden bulamıyoruz?

anadolu'da oynayan her topcu kötü cıkacak die bir kaide yok.

nerde vasat bir topcu var aldık getirdik, suc anadolu'da degil bizde..

n'diaye selcuk'a oranla teknik ve tempo acısından 3-4 gömlek üstün topcu. sat selcuk'u al n'diaye'yi..

anadolu'da oynayan her topcu kötü cıkacak die bir kaide yok.

nerde vasat bir topcu var aldık getirdik, suc anadolu'da degil bizde..

n'diaye selcuk'a oranla teknik ve tempo acısından 3-4 gömlek üstün topcu. sat selcuk'u al n'diaye'yi..

Mehmet, bahsettiğim konu aslında o değildi. Biz neden örneğin Osmanlıspor'a gelmeden önce göremiyoruz, bulamıyoruz böyle oyuncuları? Yoksa elbette istesek alırız.

Mehmet, bahsettiğim konu aslında o değildi. Biz neden örneğin Osmanlıspor'a gelmeden önce göremiyoruz, bulamıyoruz böyle oyuncuları? Yoksa elbette istesek alırız.

Gerçek Scout olayı yok çünkü. "Scout ekibimiz araştırıyor, inceliyor" muhabbetleri her sene oluyor ama biliyoruz ki hikâye. Yönetimler bilinen oyuncu getirelim derdinde. Hazıra konmak kısacası bu. Avrupa futbolunun çoktan piyasaya sunduğu isimlerle ilgileniliyor sadece. Adı sanı duyulmamış Ndiaye gibi oyuncuların peşine düşüp bir nevi sorumluluk altına girmiyorlar, girmeye cesaret edemiyorlar.

Scout mu hoca mi transfer ediyor acaba bunları. Ben bazı oyuncuların yönetim ve hocalara oyuncu önerdiğini de duymuştum. 10 tane böyle transfer yapıyorlar 1'i tutarsa büyüklere iteliyorlar 10 katına. Tarık mesela 100.000 Euro'ya alındı bize 4.5 Milyon Euro'ya itelediler. Değeri de 100 Bin di aslında.

Bizim taraftarımızdan da kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.Mesela biz bu adamı Bodo Glimt den almak isteseydik ''ooooooooo kim bu adam,hemen twitterda tepki koyalım aldırmayalım''.Leicester'da Mahrez ligin anasını ağlatıyor şuan mesela ama biz bu adamı 2 sene önce almak isteseydik 1 milyona buralarda ne muhabbetler dönerdi tahmin edebiliyorum.Kesinlikle taraftarın bu tip transferlerde etkisi var.Osmanlı bu demeyi yapabilir.Toplasan 10 bin taraftarı yoktur.Tepki ne kadar azsa senin alabileceğin riskte o kadar artıyor.Kimse kusura bakmasın ama aşırı doyumsuz bir taraftar kitlemiz mevcut malesef

Son düzenleme:
Scout mu hoca mi transfer ediyor acaba bunları. Ben bazı oyuncuların yönetim ve hocalara oyuncu önerdiğini de duymuştum. 10 tane böyle transfer yapıyorlar 1'i tutarsa büyüklere iteliyorlar 10 katına. Tarık mesela 100.000 Euro'ya alındı bize 4.5 Milyon Euro'ya itelediler. Değeri de 100 Bin di aslında.

Niaase'i mesela Akhisarın stoperi Sonko önermiş idi

Bizim ülke olarak hiç bir kulüpte yetenekli scout ekibi yok.Pazardan elma alırsın seçmeden şansına kaç tane sağlam çıkarsa artık..Bizimkilerin de yurtdışından futbolcu transferi o hesap.Zmanında Dominuq İorfa diye bir adam almıştık.Çoğumuz izleyince bu adamın futbolcu lisansı var mı sorusunu sorduk..Hatta gazete manşeti dün gibi aklımda.''İorfa Cimboma kazık''

Son düzenleme:
bu herifi norvecten almaya kalksak twitteri cokertirsiniz arkadas

GS taraftari twitteri biraksin

#GSTARAFTARITWITTERDANCIK

Genis bir scout ağı kurmak lazım. Bu arkadas İskandinav liginden gelmis mesela, bizim scoutlar acaba bir kere olsun izlemis mi bu ligi ??

İskandinav ligleri takip edilebilir. Ne bilim Brezilya ligi takip edilecegine bu ligler takip edilsin. Cünkü mücadele gücleri yüksek oluyor..

Keza İskandinav kökenli futbolcularda takip edilmeli.

Boyle adamlari 200-300bine aliyorlar senede boyle 5tane transfer yapip anadoluya kiralasan. 2 tanesi tutsa kulub cag atlar. Ozel madde ekleyip tek tarafli fesih maddesi koyacaksin oh mis.

Bunu yapabilecek cap olacak scout database saglayan siteye uye olup 7000oyuncu bilgisine sahip olmayla olmuyor iste.

Senede 100tl verip o kadar oyuncu bilgisine fm ile de sahip oluyorsun. Onemli olan sonrasi ama bizim orumcek kafali kulupte fm'ye b*k atabilecek yonetici profili oldugu surece sadece ulke icerisinde parlayan oyuncularin pesine dusup durulur.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt