# Papiss Cissé - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Papiss Cissé

Ze Luis'i neyin alacaklarına alsınlar Cisseyi. Adam 35 yaşında 3 aydır antrenman görmemiş. Vagner Love gol kralı olarak gitti tinercilere. arkasında Talisca, Quaresma olduğu halde patladı. Cisse de son sözleşmesini kapıp yatar.

Bizim elimizdekilerin alayından iyi pivot santrafor, beleşken gelmesini isterdim. Ama 2 yıl önce Başak'tan boşa çıkan Adebayor gibi hayvanımsı bir imza parası filan ister diye tahmin ediyorum.

pivot? poacher bu adam

Değil ya Alanya'da fazladan sorumluluk alıyor ya da oyun tarzı hep böyle bilmiyorum ama geriye gelip kanatlara da müthiş fırsat yaratıyor. Fernandes'in-Efecan'ın bu kadar yaştan sonra adlarını duyurmalarında Cisse'nin onlara götürdüğü rahat topların da büyük etkisi var. Zaten eski tarz oyununa göre en gerilediği nokta bitiriciliği olmuş, her maç 1 tane atsa 3 tane net kaçırıyor. Ama oyunun diğer yerlerine yaptığı katkı muazzam, bizim takımda olsa ve sağlıklı kalsa Falcao'nun da, Diagne'nin de önünde başlatırdım.

Üst Alt