para verdiğiniz en gereksiz şey | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

para verdiğiniz en gereksiz şey

eski monitörümde hdmi girisi yoktu iki ucu vga olan kablo kullaniyordum.

nette gezerken hdmi to vga donusturucu gormustum. alkol mu vardi kafam mi durdu anlamadim. hdmi ile ekran kartindan daha kaliteli goruntu alirim diyip bu cihazi aldim. cihazin paketini actim o an ben bunu niye aldim demistim. cok para değildi 40 liraydi geride vermedim kullanmistim :asd:

sürekli ve her yerde müzik dinleyen biri değilim basit kulaklıklar bile işime yarayabiliyorken bi ara hiç nedensiz headset kulaklık almıştım bi süre kullandım ama kulaklarım ağrıdığı için bi köşeye atmıştım. para verdiğim en gereksiz aksesuar olabilir

3 yıl önce falan siyaha çok yakın renkte eflatun bir takım almıştım, pahalı da bir takımdı. O an nedense çok hoşuma gitti. 1-2 kere giydim giymedim duruyor kenarda şimdi.

Ama asıl boşa harcadığım paralar Csr Racing 2'ye gitmiştir. Normalde asla yapmam, tek kuruş para harcamam derken mal gibi para harcarken buldum kendimi. Abartı rakamlar değil ama yine de gereksiz.

Çok minimalist bir yapım olduğu için ihtiyacım olmamasına rağmen öyle hatıra değer büyük veya çok pahalı birşey aldığımı hatırlamıyorum şu an.

Çalışan bir elektrikli cihazı veya hâlâ işini gören başka bir eşyayı ihtiyaçlarını karşılamasına rağmen değiştirmek bana mantıklı gelmiyor.

Ama bu konu özelinde en gereksiz şeyin iddia olduğunu söyleyebilirim, oraya gerçekten çok gereksiz harcamalarda bulundum son senelerde. Eskisi kadar da oynamıyorum zaten, işin esprisi kaçtı.

Üst Alt