Paris Saint-Germain Takip Başlığı - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
psg'nin bu sene ligde muhtemel 114 puanın en az 100'ünü alacağını düşünüyorum

eğer işi sıkarlarsa 105-106 puanla ligi bitirebilirler

PSG, Lionel Messi'nin tedavisine devam edildiğini ve Arjantinli yıldızın sağlık durumu ile ilgili yeni bilginin pazar günü duyurulacağını açıkladı.

kadro o kadar ligin üstünde ki daha messi, ramos ve neymar doğru dürüst form tutmamasına rağmen 7 maç 21 puan yaptılar

birde bunlar eklenince çok rahat 100 puanı geçerler bence
Hakimi 3 gol 2 asist
Idrissa Gueye 2 gol
Ander Herrerra 3 gol 2 asist
Mauro Icardi 3 gol
+ oynayan bir Mbappe varken Messi ve Neymar'a gerek kalmadan tüm maclari kazanabilirler ligde.

Cok gol yiyorlar ama atiyorlar.

Ligdeki rahatlik ve rehavet avrupa maclarinda sökmüyor ama. Onu gördük.

Hakimi 3 gol 2 asist
Idrissa Gueye 2 gol
Ander Herrerra 3 gol 2 asist
Mauro Icardi 3 gol
+ oynayan bir Mbappe varken Messi ve Neymar'a gerek kalmadan tüm maclari kazanabilirler ligde.

Cok gol yiyorlar ama atiyorlar.

Ligdeki rahatlik ve rehavet avrupa maclarinda sökmüyor ama. Onu gördük.

Maç izlemiyorsan yorum yapma.

Saydığın kadroda geçen sene tek fark Hakimiydi niye şampiyon olamadılar?

PSG top oynamıyor 3 maçtır.

Messi ve Neymar'a gerek yokmuş, şu yorumu yapmaya insan utanır.

Neymar gecen sene, Mbappe'nin yarisi kadar oynayabildi sadece. Ona yakin oynasa sampiyon olmuslardi kesin. Bu sene Mbappe büyük

Brüj macini izledim bunlarin bu sene.

Ya Murat, beyin aktivitelerin yerinde değilse yorum yapma, yerindeyse de az çalıştır öyle yap.

Kritik maçlarda tam takımdılar çoğu zaman. Ayrıca Neymar'a gerek yok deyip sonra yarısı kadar oynasa ayağı çekme, Neymar olmadan rahat olurlarmış ya zaten. Mbappe niye tek başına şampiyon yapamamış diğerlerine gerek yoksa?

İşin gücün boş yapmak, aklı fikri olan kimse yukarıda yaptığın yorumu yapmaz.

Son 3 maçlarını izledim. 6 kisi savunma yapiyor 4 kisi hucum ediyor. Maçlar surekli geldili gittili. Şu anda liverpool, chelsea gibi seri ekipler bunlarla oynasalar follofos ederler. Keltosun yan pas geri pas futbolundan ümitli değilim.

Messi barcadaki gibi sahada yürüyeyim top ayağıma gelsin iki dripling yapayım derdinde. Ama Neymar kıçını yirtiyordu beni bayağı şaşırttı. Lyon macinda maç boyunca bek kovaladı. Messiyi çok seviyor herhalde onun boşluğunu kapatmaya çalışıyor.

Ya Murat, beyin aktivitelerin yerinde değilse yorum yapma, yerindeyse de az çalıştır öyle yap.

Kritik maçlarda tam takımdılar çoğu zaman. Ayrıca Neymar'a gerek yok deyip sonra yarısı kadar oynasa ayağı çekme, Neymar olmadan rahat olurlarmış ya zaten. Mbappe niye tek başına şampiyon yapamamış diğerlerine gerek yoksa?

İşin gücün boş yapmak, aklı fikri olan kimse yukarıda yaptığın yorumu yapmaz.
Çocuğu neden dövüyorsun birader? ;D

Üst Alt