Parlayamamasına en çok üzüldüğünüz Genç Yeteneğimiz


Cevap: Parlayamamasına en çok üzüldüğünüz Genç YeteneğimizMurat Akça çok teknik bi adamdı. Savunması da çok kötü değildi ama geliştirmesi lazımdı.
 
Cevap: Parlayamamasına en çok üzüldüğünüz Genç YeteneğimizBen Uğur Uçara çok üzüldüm, tekniği fazla olmamasına rağmen iki yönlü oyunuyla Gökhan Gönülden bile daha iyi adamdı yazık oldu.Federasyonun yatacak yeri yok.
 
Cevap: Parlayamamasına en çok üzüldüğünüz Genç YeteneğimizÇok var da en çok üzüleceğimiz isim kesinlikle Cem Sultan olacaktır, umarım yanılırım.
 
Cevap: Parlayamamasına en çok üzüldüğünüz Genç YeteneğimizBen Uğur Uçara çok üzüldüm, tekniği fazla olmamasına rağmen iki yönlü oyunuyla Gökhan Gönülden bile daha iyi adamdı yazık oldu.Federasyonun yatacak yeri yok.Tam tersini düşünüyorum Onur.Teknik olarak Gökhan Gönül´den daha üstündü.Tabi Gökhan gibi tempolu ve süratli değildi.
 
Cevap: Parlayamamasına en çok üzüldüğünüz Genç YeteneğimizGenç yetenek değilde Taner Gülleri'nin sakatlanmasına çok üzülmüştüm yoksa İBB'de kendini gösterirdi eminim..
 
Üst Alt