Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu

Tekrar Merhaba Aşkadaşlar,

Forumdaki kanayan yaramız olan pasiflik sorununu çözmek adına, kendimi feda ettim ve pasif oldum..

Ve bir haftalık süre zarfında Pasif olarak kaldım.. Öncelikle şuan ruhen ve bedenen iyi olduğumu belirtmeliyim.. Tabi bu süreçte her tarafım pasiflik oldu ve hamam ihtiyacım doğmuş olsa da sorun değil sizlere feda olsun..

Pasif geçirdiğim bu süre zarfında, terk eden arkadaşlar gibi sosyal medya uygulamalarında gezinmeyi denedim.. İnsanların sözlü ve bedensel tacizlerine maruz kaldım..

Orada insanların kaba davranışlarına dur diyecek Keramettin TANRIVERDİ ve Alp Basma gibi güçlü beyler yoktu.. Olmadığı için itildim ve hor görüldüm..

Twitterda yalan yanlış tonlarca bilgiyi okumaya ve değerli vaktimin kaybolmasına göz yaşları içinde göz yumdum.. Karşı koymaya çalıştıkça daha fazla a-spor ve beyaz futbol haberlerini üzerime püskürttüler.. Bize sade haberler sağlayan başta Murat Urhan ve Alper Altun u gözlerim aramadı desem yalan olur..

GSC'nin bizlere sağladığı, değerli ve özel hissiyatı hiç bir yerin veremeyeceğini anladım.. Sonuç olarak;

1113123.jpg

hayrinin dönüşü beklenen reytingi yaratamamıştı zaten doruka geçmen daha iyi olmuş kanka.
Doruk Ata TANRIVERDİ is the new Hayri diyebiliriz mı Puki

Badou, Selçuku nasıl kesti... Doruk da Hayri yı kesecek / kesti.

Hayri P. Cund Senden böyle bir açıklama bekliyoruz

"Uzun süredir bırakmayı düşünüyordum. Belli bir yaşındayım ve Avrupa'nın büyük forumunda güzel vakit geçirdim, lakin artık bütün konsantremi özel hayatıma ve Facebook'a vereceğim. Bayrağı yeni nesile teslim etmenin tam zamanı. Çok kaliteli genç arkadaşlarımız var - Artık onların zamanı geldi."

Son düzenleme:
@Doruk Ata TANRIVERDİ is the new Hayri diyebiliriz mı Puki

Badou, Selçuku nasıl kesti... Doruk da Hayri yı kesecek / kesti.

@Hayri P. Cund Senden böyle bir açıklama bekliyoruz

"Uzun süredir bırakmayı düşünüyordum. Belli bir yaşındayım ve Avrupa'nın büyük forumunda güzel vakit geçirdim, lakin artık bütün konsantremi özel hayatıma ve Facebook'a vereceğim. Bayrağı yeni nesile teslim etmenin tam zamanı. Çok kaliteli genç arkadaşlarımız var - Artık onların zamanı geldi."

Doruk ata muazzam bir karakter başarılarının devamını diliyorum. Hayri ise efsane zaten formayı çıkarıp gitse de sahip çıkmalıyız başka hayri cund yok.

Ulan kalıbınızın adamı olun ve insanın kafasını karıştırmayın.

YouTube

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bakın beyler, bu adam fener maçından önce eski Türk Filmlerin de ki tontiș dedeler gibi bir adamdı, fener maçı sonrası delirmemek için kendini zor tutuyor. Hanginiz Hayri, hanginiz Doruk adama artık açıklayın yahu.

Üst Alt