Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu

Tabiki..

Forum yoneticilerinin kafalarinda forum otorite tablosu su sekil

Yonetici>Uye>Ziyaretci

Bu formatin bir kere kafada ters donmesi ve uygulanmasi birinci kural.

Alinan her karar ilk ziyaretci gozunde gorulmeli, sonra mevcut uyelere bir dezavantaji olur mu diye dusunuldukten sonra kararlar alinmali ve degisiklikler yapilmali.

Forumda faso aga modunda gezinen yoneticilere verdikleri emekten oturu tesekkur edilip rutbeleri dusurulmeli. Burada bulunan her uyeye bir amazon musterisiymis gibi bir his verilmeli. ayricaligin hissedilmedigi yerde insanlar bulunmaya gayret gostermez.

Antuya üye olmak için ücretli mail adresi istiyorlar mesela bu da ciddi bir üye kaybına neden oluyor.. Ziyaretçi gözünden bakarsak foruma üye olurken hotmail mail adresi kabul edilmiyor. Tek mail adresi olan bir insan için bu durum eziyet oluyor..

Aslında ziyaretçi modunda bile konulara mesaj atılabilse (yönetici onayı ile ) bu da bir tercih olabilir.

Ama ben ceza alan üyelere tekrar bir af gelebilir diye düşünüyorum..

Düşününce 2009 yılında yönetimiyle anlaşamayıp ban yiyen birisi 2017 yılındaki kadro ile anlaşabilir?

Birde Gscimbom mail adresini kullanarak aktif/pasif herkese davet maili atabiliriz.

yazılı iletişim çağı geride kaldı,artık görsel iletişim çağındayız.buraya girip yazmak istediği konu da daha önce yazılmış olanları okuyan kullanıcı sayısı 15-20 yi geçmez

like verenler birbirine laf atıp takılanlar hep aynı kişiler(iz) hatta kişilikleri(miz) bile benzer ( en azında ilgi alanlarımız ya da okuduklarımızdan anlayabildiklerimiz)

içinde bulunduğu ahval ve şeraiti tek fotoyla anlatma ,anlatabilme imkanı varken yazmak zor geliyor yeni jenerasyonlara

bence hal bu ve hal bu iken işi zor diyorum buna kalkışanların

başarılar Doruk Bey

Takım ne kadar iyi olursa forumda o kadar canlı olur ama bir iki adam var fb bjk maçlarında ortaya çıkan söylesen isbat edemiyosun o yüzden susuyorum

Üst Alt