Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu

Emir Sato ve Hayri Cund renkli üyeler olsalar da , forumun kıçlarını kaldırması sebebiyle , marjinal olma heyecanıyla birçok kişinin kalbini kırmış , yüreği Cimbom sevdasıyla yanan Galatasaraylı birçok kişinin forumdan ihracına sebep olmuşlardır , ayrıca dinimizle dalga geçmelerinden ötürü zındıktırlar :)

Abdullah Taşan ise kurucu üyeliğine, yaşına ve yaşının getirdiği olgunluğa rağmen Fatih Terim-Aysal olayında imparatorun arkasında durmayarak zirveden dibe çöküşümüzün başladığı günlerde Aysal haininin yanında olarak nefretimi kazanmıştır..

Bu üyeler artık eskimiştir, kendilerini hiçbir şekilde hasretle yad etmiyorum.

Hepsi saygı değer renkdaşlarımızdır ama forumu bırakmışlarsa kendilerince haklı sebepleri vardır. Forum bu hayatta belki de en az değer verilecek şeydir, sosyal yaşamlarında yoğunlaştıkları şeyler her daim daha önemlidir. O yüzden rahat bırakın herkesi, değer verilecekse birilerine burada bulunmaya devam edenlere verin. Sonuçta onca şeye rağmen burada vakit harcıyorlar.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Hepsi saygı değer renkdaşlarımızdır ama forumu bırakmışlarsa kendilerince haklı sebepleri vardır. Forum bu hayatta belki de en az değer verilecek şeydir, sosyal yaşamlarında yoğunlaştıkları şeyler her daim daha önemlidir. O yüzden rahat bırakın herkesi, değer verilecekse birilerine burada bulunmaya devam edenlere verin. Sonuçta onca şeye rağmen burada vakit harcıyorlar.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Tabi ki zamanımız çok kıymetli ama haftada birde olsa girilebilir.. Sonuçta biz bu insanları özlüyoruz.. Ozan Kesgin emektarların gitmeleri kabul edilebilir değil..

O mevzu nedir, forum efsanesi gibi?
rb102.jpg

O mevzu nedir, forum efsanesi gibi?

Çok sevilen bir adamdı, hala da öyledir. Tam olarak bırakma sebebi neydi hatırlamıyorum bir kaç şey üst üste gelmişti o da kızıp bırakmıştı diye hatırlıyorum, forumdan neden ayrıldığını net olarak yazmadı foruma. Forum dışı kanallardan iletişime geçmiştik o şekilde biraz anlamıştık neden bıraktığını, da dediğim gibi sebebi tam hatırlamıyorum.

Çok sevilen bir adamdı, hala da öyledir. Tam olarak bırakma sebebi neydi hatırlamıyorum bir kaç şey üst üste gelmişti o da kızıp bırakmıştı diye hatırlıyorum, forumdan neden ayrıldığını net olarak yazmadı foruma. Forum dışı kanallardan iletişime geçmiştik o şekilde biraz anlamıştık neden bıraktığını, da dediğim gibi sebebi tam hatırlamıyorum.

açtığı başlıklar editleniyor diye bırakmıştı sanırım çok nazlıydı sürekli trip atıyodu. haftada 10 kez açtığı başlıklara atılan mesajları beğenmediği için konuları sildirmeye çalışıyodu, garip adamdı geri dönerse onunla ilgilenecek özel bir moderatör almamız gerekecek.

açtığı başlıklar editleniyor diye bırakmıştı sanırım çok nazlıydı sürekli trip atıyodu. haftada 10 kez açtığı başlıklara atılan mesajları beğenmediği için konuları sildirmeye çalışıyodu, garip adamdı geri dönerse onunla ilgilenecek özel bir moderatör almamız gerekecek.

Ahmet abi maestro gibi adamdı o kadar olsun. :)

Bir de Aydın falan sarmıştı ona, ek olarak o dönem forumda çok siyaset falan konuşuluyordu bazı kişilere çok sinirleniyordu. Şimdi sen biraz açınca aklıma geldi. Neyse dediğim gibi döner inşallah, renk katar.

Sosyal medyada Bursaspor Baskani ile girdigi münasebet, ikisinin yumruk yumruga bir birine girmesiyle sonuclandigini duymustum. Bu konuda birseyler bilen var mi ?

@Ahmet Kolkoparan abiye benim Ali karsız çok ayıp ekmiştir.

Şimdi düşünüyorum da; adamın yaptığı forma ve logo tasarımlarının altına, bana da forma diker misin parası neyse veririm falan diyordum..

Eğer burayı okuyorsa kendisinden Özür dilerim..

Üst Alt